סגור
  • חנות Online
  • אופניים
  • ציוד לרוכב
  • אביזרים לאופניים
  • חנויות אופניים
  • עוד במצמן את מרוץ
  • Gift Card
חיפוש
סינונים

SPECIALIZED

כדי להבין את SPECIALIZED, מותג האופניים המתקדם בעולם, יש לחפור 40 שנה לאחור, לשנת 1974, בה התרחשו שני אירועים העתידיים לבשר עידן חדש בהיסטוריית האופניים העולמית...

אי שם במזרח התיכון, סעודיה פינת לוב, מתכנסים שרי הנפט של מדינות OPEC, יצרניות כ- 50% מהנפט העולמי באותם הימים ומכריזים על העלאת מחירי הנפט בשיעור של פי 4 ממחירו עד אז. באותה העת, בצל משבר הנפט בצידו השני של הכדור, מסיים מייק סיניארד, סטודנט אמריקני ופריק של אופני כביש את לימודיו באוניברסיטת סאן חוזה, קליפורניה, ומחליט להגשים חלום, להפוך את האופניים לכלי תחבורה נחלת הכלל על ידי שימוש במוצרים המתאימים, הנוחים והמשתלמים ביותר.

Specialized תחילת הדרך

סיניארד הצעיר מוכר את רכושו היחיד, וואן פולקסוואגן "טלוויזיה", רוכש חליפה עסקית מחויטת, עולה על מטוס לאיטליה נפגש עם צ'ינו צ'ינלי, יצרן קלאסיקת אופניים איטלקית ושב לקליפורניה עם הסכם יבוא כידונים ומוטות כידון לאופני כביש... פריטים שנחשבו עד אז "נדירים" ואקזוטיים.

בהיעדר הון התחלתי סיניארד הנלהב כותב קטלוג מפורט בכתב ידו ויוצא לדווש בין חנויות האופניים בצפון קליפורניה, רוכש את אמון בעלי חנויות האופניים המקומיות לתשלום מראש עבור הטובין ומשווק את המוצרים כשהוא רכוב על אופני כביש אליהם רתום נגרר עמוס כל טוב.

בדצמבר שנת 74, שהחלה בתקציב רכש של $1500 בלבד, עמד מחזור המכירות של סיניארד על $64000.

Specialized - הקטלוג הראשון 1974

היה ברור שקורה כאן משהו טוב המבשר עתיד מוצלח... אך סיניארד כבר הביט מעבר לאופק, לא עוד יבוא של "מה שיש" אלא לתכנן, לעצב ליצר ציוד רכיבה ואופניים המותאמים במיוחד לרוכבי אופניים... "ספיישל" עבורם !

כך, באופן טבעי ומתבקש, נולדה SPECIALIZED - לימים מותג האופניים וציוד האופניים המתקדם מסוגו בעולם, במטרה לענות על צרכיהם של רוכבי אופניים מכל הסוגים ובכל הרמות.

היום כולנו מכירים את אופני SPECIALIZED, הזוכים שנה אחר שנה, במקומות הראשונים בתחרויות האופניים הקשות בעולם, מאופני הכביש מדגם ה- Tarmac זוכי ה"טור דה פראנס", דרך ה- Venge מנצחי אליפות העולם בטריאתלון ועד ה- Epic שהובילו הישר לפודיום אליפות העולם באופני שטח מרתון וה- Stumpjumper FSR וקטגוריית ה- XC Trail.

אך לפני הכל SPECIALIZED היא חברת ציוד אביזרים, אשר חרטה על דגלה את הסלוגן "Innovate Or Die", ותמיד היתה היצרן הנועז והחדשני שאינו חושש לחדש, להמציא, לנסות ולשפר... והמציאות מדברת בזכות עצמה.

 

1976

SPECIALIZED משיקה את צמיג אופני ה- Touring הראשון מתצורתה.

צמיגי Touring של Specialized

1978

בהמשך להצלחת צמיגי הטורינג, ספשלייזד חושפת את ה- Turbo, צמיג הכביש המתקפל הראשון בגירסת הקלינצ'ר הנחשב כמבשר תום עידן צמיגי הטובולאר שהוצעו עד אז בשוק.

1981

לראשונה בעולם, SPECIALIZED מציגה 3 דגמי אופניים ביצור סדרתי, צעד המאפשר לציבור הרוכבים ליהנות מאופניים זמינים, איכותיים ובחצי המחיר בהשוואה לאופניים דוגמים בשוק האמריקני.  ה- Sekoya אופני הטורינג הפופולריים וה- Allez אופני הכביש הראשונים המהווים את סדרת הבסיס התחרותית בארסנל היצרן ואת ה- Stumpjumper, אופני ההרים שהפכו את ספורט אופני ההרים לנגיש ונוח. דגם אגדי זה, הנחשב סמל תרבות אמריקני, מוצג בתצוגת הקבע של "ההיסטוריה האמריקנית" במוזיאון ה"סמיתסוניאן" בוושינגטון.

1981

לשתות צריך לדעת, ספשלייזד מציגה את בקבוק הרכיבה הראשון בעל אישור ה- FDA המבטיח מים נקיים וצלולים לאורך רכיבה ממושכת.

בקבוקי Specialized

1993

SPECIALIZED מציגה את ה- Ground Control, אופני ההרים בעלי שיכוך כפול בשיטת FSR טכנולוגית השיכוך הפופולרית הקיימת על אופני החברה עד היום ומשתכללת יותר ויותר עם הזמן.

Specialized Ground Control

1997

באה המנוחה ליגע, ספשלייזד מציגים את אוכף ה- Body Geometry המונע הפרעות באספקת דם למפשעה, פרי שנות פיתוח ומבחן ארגונומי רפואי. מענה מקצועי למיליוני גברים מודאגים... ובנות זוגם.

Specialized Body Geometry Saddle

1989

גלגל הספשלייזד קרבון הראשון לאופני כביש יוצא לאור, פרי שיתוף פעולה בין DuPont, מותג על מתעשיית הכימייה שאינו שייך לשוק האופניים, עם יצרן אופניים מוביל. פעולה שמשמעותה הכרה ביכולותיה הטכנולוגיות של SPECIALIZED.

1990

ה- M2, תרכובת המתכת המתקדמת מוצגת לראשונה באופני הרים, בטכנולוגיה המוטמעת כיום בכל אופני ההרים של החברה. באותה שנה זוכה נד אוברנד, אגדת אופני הרים אמריקנית ומנהל צוות פיתוח אופני השטח עד היום, באליפות העולם הראשונה באופני הרים על SPECIALIZED Stumpjumper, כמובן.

SPECIALIZED STUMPJUMPER

2002

ספשלייזד נכנסת לעולם אופני הכביש המקצוענים! מריו צ'יפוליני, על גבי ה- Allez S-Works E5, מנצח במירוץ מילן-סאן רמו, 6 סטייג'ים בג'ירו האיטלקי ואת אליפות העולם UCI באופני כביש, בפעם הראשונה בה אופני כביש אמריקניים שוברים את ההגמוניה האירופית הקלאסית.

Specialized - עולם אופני כביש למקצוענים

2003

אופני ה- XC Racing הראשונים מדגם ה- Epic בעלי טכנולוגיית ה- Brain המהפכנית מוצגים לראשונה לקהל בצעד נועז המרים לא מעט גבות בענף. 8 שנים אחרי השקתם יזכו ה- Epic להיות אופני השיכוך המלא הראשונים בעולם שלוקחים את המקום הראשון באליפות העולם בקרוס קאונטרי ושנה מאוחר יותר במדלית הזהב באולימפיאדת לונדון על גלגלי "29.

2004

Smoother Is Faster, בניגוד לגישת גיאומטרית הכביש הקלאסית, SPECIALIZED מציגה את סדרת אופני הכביש המשנה את תפיסת הרכיבה הספורטיבית/סזיפית ומציגה את ה- Roubaix, אופני כביש Endurance סופר נוחים בעלי תנוחת רכיבה זקופה, בסיס גלגלים ארוך וכיות אלסטומריות המבודדות את וויברציות האספלט מגוף הרוכב. בפעם הראשונה נקשרים המונחים "נוחות" ו-"מהירות" באופני כביש ופותחים את אופני הכביש לנחלתם של מיליוני רוכבים המעוניינים לרכוב מהר, הרבה ונוח. נאמנים לגישה זו ניצחו אופני ה- Roubaix את מרוצי ה- Pave הקלאסיים באירופה. טום בונן קבע את הרף וב- 2014 ניקי טרפסטרה, ה"הולנדי המעופף" סגר ניצחון מזהיר בבריחה הירואית לפלוטון על דרכי האבנים הרטובות של ה- Paris-Roubaix. ככה זה כנוח = כוח = מהירות.

2007

כמענה לדרישה הגוברת מצד רוכבים לאוטוריטה מקצועית בנושאי רכיבה נכונה. מוצגת לראשונה תורת ה- Specialized Body Geometry FIT המאגדת את כל היבטי הממשק רוכב/אופניים ומאפשרת התאמה אנטומית וביומכאנית של כלל מרכיבי האופניים והאביזרים לגופו של הרוכב וסגנון הרכיבה המיוחד לו. שיטת התאמה זו שהפכה מאז לנחלת קבוצות ה- Pro Tour המקצועניות נגישה גם לכל רוכב חובב - גם בישראל.

2009

גברים ממאדים, נשים... על אופני נשים! אופני נשים הם לא אופני גברים ורודים. רובן המוחלט של הרוכבות לא יחושו נוח על אופני גברים בעלי פרופורציות שאינן תואמות את מבנה גופן SPECIALIZED שמה לעצמה למטרה להכפיל את מספר רוכבות האופניים באמצעות תכנון סדרות שלמות של מוצרי נשים המותאמים למבנה הגוף הנשי המאופיין ב- Reach קצר, מרכז כובד נמוך, כפות רגליים וידיים קטנות, משקל נמוך ומסת שריר נמוכים משמעותית מאלה של הרוכבים הגברים.

2011

"Say No To Drag" בין השנים 2007 ל- 2010 קבע האיירונמן קרייג אלכסנדר, תוצאות זמנים מונוטוניות ואחידות בכל אחד משלושת מקצועות בתחרות, ברזולוציה של 2-3 דקות לכל היותר. ב- 2011... רכוב בפעם הראשונה על אופני ה- Specialized Shiv תוצאות הריצה והשחייה שלו נשארו כשהיו לאורך 5 השנים הקודמות. אלא שזמן הרכיבה שלו קוצר ב- 15 דקות, 15 דקות!!! רבע שעה. דאאאא?!!! שנה הלאה משלימה סדרת ה- Venge המפותחת יחד עם מק'לארן, יצרן מכוניות המירוץ פורמולה 1 ומשלימה ארסנל מטורף של אופניים אווירודינמיים, החוסכים לך 20 וואט לשעת רכיבה ב- 40 קמ"ש... ובעיקר חותכים רוחות צד טוב יותר מכל אופניים אחרים.

Specialized Shiv   Specialized Venge  

 

 

"Win Win Win Win Situation..." - י12 אליפויות עולם בשנה אחת! שנת 2011, תזכר לעד כשנת הזהב ב- Specialized, שנת שיא תרתי משמע בה זכו רוכבי ספשלייזד במקומות הראשונים ב- 12 אליפויות עולם באופני שטח, כביש, טריאתלון, נגד השעון, XC ומה לא... וצרבו סופית בתודעה את שכל העולם יודע Specialized הם אופניים (של) מנצחים!!!

Specialized - שניים עשר אליפויות עולם בשנה אחת!

2012

הכל מתחיל בראש... קסדת ה- Specialized Prevail קובעת שיאים חדשים של משקל, מהירות ואיוורור וזוכה לפירסום גלובלי מטורף כשרוכב אופני שטח בסוואנה הדרום אפריקנית מצולם מותקף בפראות מהצד על ידי אנטילופה, עף מהאופניים וקם על הרגליים כמו חדש... עם קסדת ה- Prevail (בתמונה) שעשתה לו עבודה מדהימה על הראש, כולל סטנדרט הבטיחות Snell המחמיר מסוגו בעולם.

קסדת Prevail של חברת Specialized

2013

נאמנים למשנת "Innovate Or Die" ובהמשך להצלחת קטגוריית אופני ה- Aero מקימה Specialized מתקן מנהרת רוח לשימוש עצמאי במרכז הפיתוח של החברה, מורגן היל / קליפורניה. המתקן, הקרוי Win Tunnel חולמים ומגשימים אנשי המחקר והפיתוח של החברה מהניסויים הביזאריים ביותר לצד הפרוייקטים המדעיים המתקדמים בעולם.

מתקן מנהרת רוח במרכז הפיתוח של SPECIALIZED

2014

בכביש אל תהיה צודק... תהיה מהיר!

"מלפני כל פודיום מוזהב של תחרות אופניים עולמית עומדים Specialized S-Works Tarmac השייכים לרוכב שעומד מעליהם. ב- 2014 מעמידה מהפכת ה- Rider First Engieered כוכב תורן בכל קבוצת פרו טור על הפודיום המוזהב. עם ניבאלי ב- TDF קונטאדור בג'ירו ובוואלטה הספרדי והופעות בלתי נשכחות של ראפה מייקה וקרויטובסקי ביכולות טיפוס על אנושיות. היכולת לתכנן, למדוד וליצור אופני על המותאמים למידות ליכולות הרוכב בכל מידת שלדה - הוכיחה שוב כי עם חיבור מושכל של טכנולוגיות קצה עם קצה היכולת האנושית - מהשלדה מותאמת המידה דרך נעלי ה- SW המתקדמות בעולם וצמיגי ה- Turbo GripTon... מאפשר לרוכבי קצה להגיע לתוצאת קצה.

"אין לא יכול... יש לא Enduro! עם גלגלי "29 ובגדול

ה"מבינים" אמרו שהצרוף "160 מ"מ + "29 בחיים לא יעבוד" ואחרי רכיבת מבחן אחת כבר אכלו את הקסדה. אחרי שנוכחו לדעת שאין דבר העומד בפני הנסיון של SPECIALIZED שהבטיחו וקיימו אופני All Mountain עם גלגלי "29 ו- 160 מ"מ מהלך ובסיס גלגלים קצר וזריז של אופני קרוס קאונטרי ומי שממש לא חי עם ה- 29 בשלום מוזמן להתאהב בגירסת ה- B650 כל האופציות פתוחות ב- Enduro - כמו שמוכיח הסרטון הבא.

2015 - העתיד חלב ודווש...

כצפוי ב- SPECIALIZED התזזיתית, גם שנת 2015 מבשרת פיתוחים מטורפת היוצרים ציפיות ומייצרים תוצאות. אתם מוזמנים לבקר בחנויות "מצמן את מרוץ" ולהתרשם ממגוון ענק של חוויות, מאופני ה- Fatbike החדשים היוצרים סטנדרט חדש ולא מוכר של Fun, מנעלי ה- Cadet הדו שימושיות החדשות ונעלי ה- 2FO המדהימות לרוכבי פרירייד, אופני הפיצ' והג'ינקס החדשים המתקדמים לרוכבים ורוכבות מתחילים הכוללים בולם זעזועים אמיתי מתכוונן וחווית B650 פנטסטית, הסטאמפי EVO או האנדורו 29 שהוכיחו שאין דבר כזה שאין דבר כזה.

היום יותר מתמיד תמצאו ב- Specialized חוויה כוללת ומשתלמת של כייף, שליטה, ביטחון ו... מהירות.

אתם מוזמנים להצטרף למשפחת Specialized - אופניים של מנצחים. להתראות.

 

תצוגה

כשהאספלט המקומי לא ממש מתאים לרכיבת אופניים - חשוב לרכוב על אופניים שמרגישים בבית על כל אספלט - Specialized Roubaix Sport 2018 - אופני הכביש היחידים בעולם עם משכך זעזוועים מתחת למוט הכידון ה - Roubaix, אופני הכביש שקבעו את הרף העולמי של נוחות ונעימות לאורך זמן מוגשים לכם גם ב 2018 עם שלדת קרבון FACT 9r חדשה ומהפכנית, בחבילה סופר טכנולוגית שאי אפשר לסרב לה. הלב המהפכני של האופניים היא שלדת קרבון FACT 9r בעלת בולם הזעזועים Specialized Future SHOCK פרי פיתוח משותף עם בחרת מכוניות המרוצים מק'לארן - המספק 20 מ"מ שיכוך בין מוט הכידון לשלדה ומבודד את גוף הרוכב מזעזועים וייברציות - וכל זה ללא פגיעה במהירות, כיוון שאלמנט השיכוך ממוקם מעל לשלדה ולא ישירות מעל הגלגל, כך שמהירות האופניים נשמרת והמזלג אינו לוקח חלק בשיכוך ואינו גורם לאיבוד מהירות בשל גמישות ותנועה אלסטית (כפי שקורה במזלגות אופני כביש רגילים). מאחור - מוט האוכף הארוך סופג זעזועים הודות למבנה "קפיץ העלה" שלו ומעלים ו-ויברציות הודות לכרית הסיליקון הממוקמת בראש מוט האוכף ה Cobble Gobbler. תנוחת הרכיבה הזקופה יחסית לאופני תחרות מופחיתה עומסי כפיפת גב וצוואר - שילוב המעניק נוחות ורעננות גם אחרי שעות רכיבה ארוכות. בסיס גלגלים ארוך מגביר את תחושת היציבות הביטחון ותמוכות שרשרת קשיחות דואגות להעברת כח יעילה. דגם ה Roubaix Sport 2018 n מצויד מערכת 22 הילוכי Shimano 105 מושלמת המצוידת קראנק Praxis Alba קומפקאט 50-34 וקסטה 11-32, חיבור אידיאלי לרוכבים המעוניינים לשמור על הברכיים ולטפס בקלות, גלגלי Axis Sport Disc בעלי צירי thru-axle - מבנה המעניק קשיחות ובטיחות מעצורי דיסק מכאניים Tektro Spyre,, צמיגי Turbo Pro 700x28 קלים בעלי נפח אוויר גדול המעניקים אחיזה נהדרת ונעימה על כל אספלט. מוט אוכף קרבון CG-R ואוכף Phenom Comp ארגונומי משלימים חווית רכיבה שאין לה מתחרים בנוחות-במהירות-ובמחיר.

When only pure, absolute performance is demanded, the best riders in the world choose the S-Works Tarmac. That's because it features an impeccable S-Works FACT 11r carbon fiber construction that's unbelievably light, stiff, and reactive. In other words, it's purpose-built to be a true all-'round race bike, which is no accident. In fact, it comes as a result of our Rider-First Engineered™ design that applies specificity to every tube size and carbon layup for every frame size. This creates the optimal balance of rigidity, weight, and responsiveness, so every frame, regardless of size, performs just as we intended. And if you need proof, just look at the Tarmac's trophy case, with wins in every Grand Tour and the last two World Championships. And with the S-Works Tarmac Frameset, you can start building up your dream bike exactly how you've always wanted it. •Featuring our Rider-First Engineered™ design that ensures every frame size has the same legendary climbing responsiveness and descending prowess you'd expect from a Tarmac. The S-Works FACT 11r frameset is our highest quality carbon frame, offering the ideal blend of light overall weight and targeted stiffness. •S-Works-specific FACT full carbon fork with tapered construction provides incredible front end stiffness and steering response for instantaneous accelerations and high-speed descents. •With its high-modulus construction, the S-Works FACT full carbon seatpost provides impeccable power transfer, while still allowing for ample compliance for long days in the saddle.

Filter by:

נקה הכל
מ: 0 ₪ עד: 190 ₪
₪0 ₪190