סגור
  • חנות Online
  • Team Matzman
  • אופניים
  • ציוד לרוכב
  • אביזרים לאופניים
  • חנויות אופניים
  • עוד במצמן את מרוץ
  • Gift Card
חיפוש
סינונים

קבלו את אופני ההרים היעילים והמהירים ביותר בעולם מנקודה א' לנקודה ב' - נ...ק...ו...ד...ה !

 

אופני הרים בעלי אוריינטציה ברורה לתחרויות המיועדים לטוחני עליות ממושכות וסינגלים מהירים.

 

עם כל הכבוד ל"פלטפורמה היציבה" לסוגיה, ה- Epic Brain שונה מכל שיטת שיכוך מלא אחרת.

למה?  כי רק ה- Epic Brain מופעל על ידי כוחות המופעלים על ציר הגלגל האחורי מלמטה - ולא על ידי עומסי שרשרת המגיעים מכיוון הדוושות.

 

מסיבה זו - רוכבי ה- Epic נהנים מהעברת כח יעילה בדיוק כמו באופני זנב קשיח, ואין...אין אף אופני הרים אחרים בעלי אחורי בולם יעיל באותה מידה.

הוסיפו לכך את מתלה ה- FSR האמיתי - פטנט בלעדי ל- Specialized, מספק לך שיכוך "מרבד קסמים" אקטיבי במקום שצריך, אינו משפיע על הדוושות גם ברכיבה רבת מהמורות ומאפשר לך לנעול מעצור אחורי בלי לנעול את המתלה כולו (כמו במתלי 4 מפרקים לא "אמיתיים").

 

בקצרה ה- Epic הם הדבר הכי קרוב לאופני זנב קשיח... עם בולם אחורי שנפתח רק מתי שצריך ואינו מושפע מעומסי דיווש - אלא רק מהמכות אותן סופג הציר האחורי.

 

וכמובן... שלדת M4 האגדית בטכנולוגיית ORE המעניקה לשילדה יכולת פיזור זעזועים מעולה וחוסכת את הצורך בחיזוקי שלדה כבדים בנקודות חיבור הקורות, הודות לחתך קורות מתחלף ועובי דופן משתנה.

 

כל דגמי ה- Epic של חברת Specialized נהנים מבולמי זעזועים קדמיים בעלי 100 מ"מ מהלך וכידונים ישרים המעניקים לרוכב מרכז כובד אופטימלי, זריזות וביטחון בשליטה טכנית.

לטובת ה- abusers בינינו צוידו ה- Epic 2005 במוטות כידון וכידונים Over Size המבטיחים ביטחון מוגבר באימפקטים גבוהים מאוד. (כבר ציינו שמדובר באופניים טכניים?)

לטובת שוחרי ה- WORLD CUP (כראוי לאופניים הזוכים בסבב העולמי בקביעות), דגמי ה- Epic החדשים מצויידים בצמיגי Specialized Fast Trak 2.0 המשלבים התנגדות גלגול נמוכה ביותר ויכולת פנייה מדהימה הודות לחתך תבליט חדשני.

 

ועוד משהו חשוב לרוכבים הכבדים בינינו:

במיוחד לרוכבים הכבדים בינינו ה- Brain מעניק את שיטת השיכוך האידיאלית עבורכם, שכן אין בבולם האחורי SAG ומובטח לכם כי לא סתם תשרפו אנרגיה - רק קלוריות!!!