סגור
  • חנות Online
  • Team Matzman
  • אופניים
  • ציוד לרוכב
  • אביזרים לאופניים
  • חנויות אופניים
  • עוד במצמן את מרוץ
  • Gift Card
חיפוש
סינונים

שירות התאמת אופניים BG FIT - סניף ירושלים

רשת מצמן את מרוץ שמחה להודיע על פתיחת שירות התאמת אופניים לרוכב בשיטת Specialized Body Geometry FIT בסניף ירושלים, על ידי טכנאי המדידה המוסמך בארי זיזה, היחיד בישראל בעל הסמכת שלב מקצועי 2 מטעם חברת Specialized - בהתמחות מיוחדת באופני נגד שעון ואופני שטח תחרותיים.

בארי זיזה, מדריך טריאתלון וספורטאי פעיל בתחרויות טריאתלון, אופניים וריצה שונות, הינו מנהלה המקצועי (ולעיתים גם מאמן בפועל) של קבוצת הטריאתלון "טריאתלון ירושלים".

בארי, בעל ניסיון רב בהתאמות אופניים לרוכב, הינו מוסמך קורס התאמת אופניים לרוכב מטעם ה- SBCU - מכון הלימוד של חברת Specialized, מבצע מדידות והתאמות אופניים לכל סוגי האופניים והרוכבים בסניף מצמן את מרוץ ירושלים המומקם ברחוב פייר קניג 37, תלפיות ירושלים.

 

 

 

שיטת ההתאמות BG FIT של Specialized הינה טכניקת התאמת האופניים לרוכב המובילה בעולם בה משתמשים רבים מרוכבי מקבוצות הפרו טור. השיטה נועדה לכל רוכבי אופניים - כביש או שטח, בכל רמה, המעוניינים להתאים את אופניהם בהתאם לתכונות האנטומיות והביומכאניות של גופם ולרכוב נוח יותר, יעיל יותר... ומהיר יותר.

התאמת אופניים לרוכב בשיטת ה- Specialized BG FIT אורכת בין שעתיים לשלוש שעות וכוללת בתוכה ראיון עם הלקוח הרוכב, הערכת תפקודים ביומכאניים גופנית הבאה לגילוי המגבלות האפשריות ב"מותאם" והתאמה פיזית של "המותאם" על האופניים האישיים שלו.

על לקוחות טכנולוגיית ה- BG FIT נמנים רוכבים קבוצות Omega-Pharma, Tinkof-Saxo, רוכבי על ומנצחי סטייג'ים ומרוצי Tour De France ווינצ'נזו ניבאלי, אלברטו קונטאדור ואחרים וטריאתלטים מובילים כגון Javier Gomez, Jan Froden, כריס מ'קורמיק, כמו גם רוכבי אופני השטח של Specialized דוגמת ירוסלב קולהאבי טכריסטוף סאוסר - פודיומיסטים באליפויות העולם באופני הרים ואולימפיאדת לונדון 2012.


במהלך חודש ספטמבר האחרון השתתף בארי בקורס שלב 2 בתורת התאמת האופניים לרוכב אשר התקיים במרכז הלימוד במטה Specialized אירופה בגרמניה.

קורס זה מתעמק בהיבטים שונים וחידושים בטכניקת המדידה והתאמה כשהדגש הוא על התאמה של אופני - נג"ש (נגד שעון) ואופני שטח תחרותיים (מעבר למידע הבסיסי אותו לומדים במהלך השלב הראשון של תוכנית הכשרת אנשי BG FIT).

גולת הכותרת בקורס שלב 2 הינה עבודה צמודה עם צוות מנהרת הרוח במרכז Specialized שבארצות הברית, באמצעותה מבצעים הסטודנטים אפשרות "שינויי מדידה" לרוכב הסימולציה על מנת לקבל פידבק מדעי מיידי ולהבין את התמורות המתרחשות עם כל שינוי המתבצע על האופניים - פעולות והבנות אליהם ניתן להגיע רק דרך עבודה מול מנהרת רוח ולא בשום מקום או דדרך אחרת.

גם אתם מוזמנים ליהנות מהשירות המקצועי של בארי - בסניף מצמן את מרוץ ירושלים.