סגור
 • אופניים
 • ציוד לרוכב
 • אביזרים לאופניים
 • חנויות אופניים
 • עולם התוכן
 • Gift Card
חיפוש
סינונים

אופניים חשמליים

תצוגה

אופניים חשמליים RALEIGH BT

מחיר לצרכן: 5500 ₪

מצמן את מרוץ גאים להציג ולהגדיר מחדש את האופניים החשמליים בישראל במובן של טכנולוגיה מתקדמת וייחודית ,עיצוב מרהיב, בטיחות מרבית ונוחות רכיבה שאין כדוגמתה.

טכנולוגיה: דגם RALEIGH BT מושק לראשונה בעולם, בישראל ומצויד במערכת הפעלה ונוחות הפועלת על בסיס בלוטות' תוך שימוש בטלפון החכם להפעלה וכיבוי האופניים, תצוגת נתונים וניווט, חיווי תקלות ושירות והכל הכל באפליקציה ייעודית בעברית! המערכת פותחה על ידי חברת סאטורן ישראל ומושקת לראשונה עולמית בדגם זה.

לצורך הצבת הטלפון החכם של הרוכב מגיעים האופניים עם מתקן ייעודי אוניברסלי לטלפון חכם וכן מטען USB לטעינת הטלפון בשעת הרכיבה. את חיבור ה- USB יש להתקין על האופניים בחנות בה מבוצעת הרכישה.

דגם זה הוא קל משקל ושוקל 19 ק"ג בלבד, הוא בעל סוללה פנימית עוצמתית של סמסונג ומסוגל להגיע לטווח של עד 60 ק"מ***( בשימוש PAS ) וזאת בשל שימוש במערכת בקרה ושליטה ייחודית וחדשנית.

שיטת הקיפול ומנגנון הקיפול גם הם חדשנים וייחודיים אין צורך במשיכות מיותרות, קפיצים ומאבק מתמיד בנעילת האופניים בקיפול אלא בפטנט ייחודי של "טריקה" ונעילה כמעט אוטומטית.

מערכת הבלמים המתקדמת של האופניים הא של חברת "טקטרו" מטיוואן ובעלת מעצורי דיסק קדמיים ואחוריים.

באופניים תאורה אחורית וקדמית הכוללת צופר חשמלי המותעים על ידי מתגים בכידון.

המנוע הינו מנוע חשמלי מבית BAFANG רב עוצמה ובעל מומנט רב לטיפוס עליות תלולות.

הדגם מגיע בעיצוב מרהיב ובמבחר צבעים!

E-BIKE

מחיר לצרכן: 3395 ₪

אופניים חשמליים מבית מצמן את מרוץ, במדור האופניים החשמליים שלנו תוכלו ליהנות ממגוון סוגי אופניים הכוללים מפרט טכני, תמונות להתרשמות ופרטים שחשוב לדעת.

 

שוק האופניים החשמליים בישראל צומח בקצב מסחרר. מבט קצר ברחובות הערים מלמד על כך שמה שקורה בעולם קורה גם אצלנו ובגדול. העולם עובר לאופניים חשמליים, זה ירוק, זה אקולוגי, זה שקט... וזה לא יקר.

 

אופניים חשמליים - הפתרון האורבני המושלם

בישראל, המאופיינת בעומס תחבורה עירוני מהצפופים בעולם, אופניים חשמליות הן פתרון אורבני מושלם. אלא שבלי לדעת, ההיצע העצום של האופניים החשמליים בישראל עלול להוות בעיה עבור הצרכן שירכוש אופניים חשמליים שאינם בעלי תו תקן ישראלי ואשר הרכיבה עליהם מהווה עבירה על החוק ועלולה לגרום לפגיעה בבטיחות הרוכב ועוברי האורח.

 

בדיוק כאן נכנסת חברת מצמן את מרוץ לתמונה, כרשת האופניים הראשונה שהשיקה בישראל אופניים חשמליים בעלי תקן ישראלי, אופניים חשמליים העונים על כל דרישות התקן האירופאי בתחום זה, היחיד המאושר על ידי התקן הישראלי לתקינת אופנים חשמליות ודואג לבטיחות הרוכב ועוברי האורח.

 

דרישות התקן הישראלי לאופניים חשמליים כדלקמן:

 • הפעלת המנוע החשמלי מתאפשרת רק תוך כדי דיווש.
 • ההספק המרבי של המנוע החשמלי הוא 250 וואט.
 • מטען הסוללה החשמלית מותאם למתח רשת החשמל בישראל - 220 וולט.
 • המהירות המרבית של האופניים אינה עולה על 25 קמ"ש (וככזה מתאים לרוכבים מגיל 14) במהירות זו מפסיק המנוע החשמלי את פעולתו. אגב, מעבר למהירות 25 קמ"ש נחשבים האופניים כאופנוע, ואופנוע מבחינת מהחוק, מחייב ביטוח ורישיון.
 • מצערת (ידית "גז") האצה : עד 6 קמ"ש.
 

אנו מציעים לכם ברשת מצמן את מרוץ אופניים חשמליים, מתקפלים, איכותיים העומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר, לצד מפרט טכני איכותי העונה לכל צרכי הרוכב המשתמש באופניים בקביעות וזקוק לכלי רכב נוח, אמין ואיכותי לאורך זמן .

 

אנו מזמינים אתכם להצטרף למהפכה החשמלית, ולחסוך כסף וזמן על הדו גלגלי הכי כייף ומשתלם שיש.

 

תיקון לתקנות התעבורה - הסדרת אופניים עם מנוע עזר חשמלי בהתאמה לתקן הרשמי הישראלי

 

המדריך המלא לשימוש באופני E-BIKE