סגור
  • חנות Online
  • אופניים
  • ציוד לרוכב
  • אביזרים לאופניים
  • חנויות אופניים
  • עוד במצמן את מרוץ
  • Gift Card
חיפוש
סינונים
מפרט טכני
מגדר גברים
סוגי אופניים אופני כביש
שנתון 2016
invisible

 

אופני ה"וואלנס" הם אופני אנדורנס המיועדים לרוכבים המעוניינים באופני כביש נוחים למרחקים ארוכים המשלבים שלדת נוחות המתבטאת בתנוחת רכיבה זקופה המאפשרת הגעה קלה לכידון ומונעת מאמצי גב תחתון ועומסי משקל על הכידון החוסכים ממך כאבי ידיים וצוואר - כל זאת על שלדת אלומיניום משובחת, בעלת כבלים פנימיים, מזלג קרבון נעים וגלגלים כפולי דופן חזקים בעלי 32 חישורים - מעטפת אופניים איכותית ומפנקת המעניקה נוחות, היגוי מדוייק, העברת כח יעילה מהדוושות לגלגלים והנאה  ממושכת ממהירות לאורך זמן וקילומטרים.

                                        

בחירת מערכות הנעה ברמת Shimano Claris בעלת 16 הילוכים, קראנק קומפקאט 50-34 וקסטת גלגלי שיניים 11-32 מעניקה לרוכב הוואלנס את היכולת לדווש בכל מסלול ובכל רמת קושי תוך שמירה מוקפדת על הלב והרגליים.

נורקו ואלנס - אופני כביש חכמים עם כל הנוחות שרוכב מתחיל צריך ... ומתקדם


בנורקו, חברה קנדית עצמאית, לא מאמינים בספקים חיצוניים ולא יודעים לחתוך פינות. לכן פיתחו בוונקובר את אופני ה- וואלנס מהיסוד, אופני כביש נוחים למרחקים ארוכים - מהירים וקלי משקל, גיאומטרית נוחות: נוחות = מהירות, תנוחת רכיחה זקופה מונעת עומסי משקל על הגב מצד הרוכב ועל הכידון מצד האופניים. בסיס גלגלים נדיב מעניק היגוי יציב ורגוע ומבנה משולש אחורי חכם מאפשר שיכוך זעזועים המנעים את הרכיבה.

 

מבנה שלדת ה-וואלנס מאפשר את העברת העומסים המייצר גוף הרוכב, כולל משקל ותנועה על השלדה, לכוח המועבר מקורת הראש - לאורך הקורה התחתונה - אל מבנה הציר המרכזי וממנו אל קורות השרשרת, ללא השפעה על יציבות האופניים ותוך שמירה על קשיחות הצד ויעילות הדיווש של המשולש האחורי. תמורה מעולה לכל מאמץ ולכל וואט שתשקיעו על הדוושות.

קורות הנורקו וואלנס משככות וויברציות ללא פגיעה בהעברת הכוח ARC נוחות = מהירות

באופני כביש, בין אם תחרותיים או לא... נוחות היא שם המשחק

באופני ה-וואלנס, המיועדות לרכיבות ארוכות בדגש נוחות באמצעות תנוחת ישיבה זקופה ונעימות רכיבה מעוצבות קורות הכיסא בצורת קשת קעורה במיוחד, הקובעות את מידה הגמישות האנכית של השלדה ומתפקדות כמיקרו בולם זעזועים המבודד וויברציות ורעידות המופעלות על השלדה מלהגיע לגוף הרוכב ולעייפו במידה המפריעה למטרה העיקרית...דיווש נוח, ייצור כח ומהירות. טכנולוגיה מתקדמת זו של תכנון קשיחות לצד גמישות בכיוונים שונים, מאפשרת שילוב דינמי משובח של ייצור כח = מהירות... ללא פגיעה בנוחות הרוכב, או אם תרצו...נוחות מקסימלית לא פגיעה בהעברת הכח ובמהירות. וכשעושים את זה נכון כמו שבנורקו יודעים... מקבלים מהאופניים את הביצועים הטובים ביותר.

כבלים פנימיים קלים להתקנה שנראים טוב ועובדים מצויין

כבלים פנימיים הם כבר סטנדרט באופניים מקצועיים. זה נראה טוב, זה אווירודינמי אבל, וזה אבל חשוב, זה יכול לעצבן מכונאים אם היצרן לא השקיע מחשבה לעשות להם (ולכם) את התקנתם קלה במיוחד. שיטת ה"גיזמו" הבלעדית שפיתחו ב- נורקו, מאפשרת לכם ליהנות מכבלים פנימיים בעלי אטימה מעולה ממים ולכלוך בעזרת שני חלקים בלבד המהדקים את הכבל למקומו, מונעים תזוזה מיותרת ומכוונים את הכבלים הלאה בתוך השלדה ומחוצה לה . לאורך זמן מבטיח מנגנון "הגיזמו" תחזוקה קלה ומהירה בעת פירוק והרכבה. המכונאים שלכם יאהבו אתכם יותר עם נורקו וואלנס.

שלדה

Valence X6 Double Butted Alloy 

מזלג

Carbon Blades w/Alloy Steer 

 

 

חישוקים

Lightweight Double Wall Alloy - Black 

צמיגים

Schwalbe Lugano 700x25c - Black 

פנימיות

N/A 

מכלול ציר גלגל קדמי

Norco Sport Road 28h - Black 

מכלול ציר גלגל אחורי

Norco Sport Road 28h - Black 

חישורים / ניפלים

1.8mm Sandvik Stainless - Black 

ידית הילוכים קדמית

Shimano Sora ST-3500 

ידית הילוכים אחורית

Shimano Sora ST-3500 

מעטפת כבל הילוכים

 

מעביר הילוכים קדמי

Shimano Sora FD-3500 - Black 

מעביר הילוכים אחורי

Shimano Sora RD-3500 SS - Black 

קסטת גלגלי שיניים אחורית

Shimano CS-HG200 9speed 11-32T 

קראנק - גלגל הינע קדמי

Shimano Sora FC-3550 50/34T 9spd - Black 

ציר מרכזי

Shimano HollowTech II 

דוושות

Nil 

שרשרת 

Shimano CN-HG53 9speed 

מתחן שרשרת

N/A 

מוט כיסא

Norco Alloy 27.2mm - Black w/White 

חבק מוט כיסא

Alloy - Black 

אוכף

Norco Sport - Black 

מכלול היגוי

FSA Orbit CE - ACB Integrated headset 

טבעת הגבהה למוט כידון

2x10mm - Black & 1x5mm - Black 

מכסה עליון למוט כידון

Alloy w/Norco Logo - Black 

מוט כידון

Norco - Black w/White 

כידון

Norco Compact - Black w/White 

ידית אחיזה לכידון

Norco UltraComfort - Black 

מעצור קדמי

Tektro R317 - Black 

מעצור אחורי

Tektro R317 - Black 

ידית מעצורים

Shimano Sora ST-3500 

מעטפת כבל מעצור

Brake casing - White 

 

 

מצמן את מרוץ אינה אחראית לשינוי המפרט, מפרט האופניים עשוי להשתנות על ידי היצרן ללא הודעה מוקדמת

ט.ל.ח

אופני ה"Valence" הם אופני כביש לרוכבים מתחילים המעוניינים באופני כביש נוחים המשלבים שלדת נוחות המתבטאת בתנוחת רכיבה זקופה המפחיתה מאמצי גב תחתון ועומסי משקל על הכידון וחוסכת מהרוכב/ת כאבי ידיים וצוואר - כל זאת על שלדת אלומיניום משובחת בעלת מעברי כבלים פנימיים, מזלג קרבון נעים, גלגלי אלומיניום כפולי דופן חזקים בעלי 32 חישורים, צמיגי כביש 700x25 רחבים המספקים שפע אחיזה, יציבות וביטחון - מעטפת אופניים איכותית ומפנקת המעניקה נוחות, היגוי מדוייק, העברת כח יעילה מהדוושות לגלגלים והנאה ממושכת ממהירות לאורך זמן וקילומטרים. דגם ה VALENCE A Sora מצויד מערכת הילוכים - Shimano Sora ST-3500 בת 18 הילוכים, קראנק קומפקט 50/34 המשולב עם קסטת הילוכים 11-32 - שילוב מנצח של קלטת טיפוס עליות ומהירות במישורים, תכונות חשובות במיוחד לרוכבים מתחילים.
יצרן: נורקו

אהבת?נשמח אם תשתף


מחיר לצרכן: 0 ₪
מפרט טכני
מגדר גברים
סוגי אופניים אופני כביש
שנתון 2016