סגור
  • חנות Online
  • אופניים
  • ציוד לרוכב
  • אביזרים לאופניים
  • חנויות אופניים
  • עוד במצמן את מרוץ
  • Gift Card
חיפוש
סינונים
מפרט טכני
מגדר גברים
סוגי אופניים אופני כביש
שנתון 2017
invisible

אופני ה"וואלנס" הם אופני אנדורנס המיועדים לרוכבים הצעירים (או בוגרים נמוכי קומה) המעוניינים באופני כביש נוחים למרחקים ארוכים המשלבים שלדת נוחות המתבטאת בתנוחת רכיבה זקופה המאפשרת הגעה קלה לכידון ומונעת מאמצי גב תחתון ועומסי משקל על הכידון החוסכים ממך כאבי ידיים וצוואר - כל זאת על שלדת אלומיניום משובחת, בעלת כבלים פנימיים, מזלג קרבון נעים וגלגלים כפולי דופן חזקים בעלי 32 חישורים - מעטפת אופניים איכותית ומפנקת המעניקה נוחות, היגוי מדוייק, העברת כח יעילה מהדוושות לגלגלים והנאה  ממושכת ממהירות לאורך זמן וקילומטרים.
   
                                     

בחירת מערכות הנעה ברמת Shimano Claris בעלת 16 הילוכים, קראנק קומפקאט 50-34 וקסטת גלגלי שיניים 12-32 מעניקה לרוכב הוואלנס את היכולת לדווש בכל מסלול ובכל רמת קושי תוך שמירה מוקפדת על הלב והרגליים.

נורקו ואלנס - אופני כביש חכמים עם כל הנוחות שרוכב מתחיל צריך ... ומתקדם


בנורקו, חברה קנדית עצמאית, לא מאמינים בספקים חיצוניים ולא יודעים לחתוך פינות. לכן פיתחו בוונקובר את אופני ה- וואלנס מהיסוד, אופני כביש נוחים למרחקים ארוכים - מהירים וקלי משקל, גיאומטרית נוחות: נוחות = מהירות, תנוחת רכיחה זקופה מונעת עומסי משקל על הגב מצד הרוכב ועל הכידון מצד האופניים. בסיס גלגלים נדיב מעניק היגוי יציב ורגוע ומבנה משולש אחורי חכם מאפשר שיכוך זעזועים המנעים את הרכיבה.

 

מבנה שלדת ה-וואלנס מאפשר את העברת העומסים המייצר גוף הרוכב, כולל משקל ותנועה על השלדה, לכוח המועבר מקורת הראש - לאורך הקורה התחתונה - אל מבנה הציר המרכזי וממנו אל קורות השרשרת, ללא השפעה על יציבות האופניים ותוך שמירה על קשיחות הצד ויעילות הדיווש של המשולש האחורי. תמורה מעולה לכל מאמץ ולכל וואט שתשקיעו על הדוושות.

קורות הנורקו וואלנס משככות וויברציות ללא פגיעה בהעברת הכוח ARC נוחות = מהירות

באופני כביש, בין אם תחרותיים או לא... נוחות היא שם המשחק

באופני ה-וואלנס, המיועדות לרכיבות ארוכות בדגש נוחות באמצעות תנוחת ישיבה זקופה ונעימות רכיבה מעוצבות קורות הכיסא בצורת קשת קעורה במיוחד, הקובעות את מידה הגמישות האנכית של השלדה ומתפקדות כמיקרו בולם זעזועים המבודד וויברציות ורעידות המופעלות על השלדה מלהגיע לגוף הרוכב ולעייפו במידה המפריעה למטרה העיקרית...דיווש נוח, ייצור כח ומהירות. טכנולוגיה מתקדמת זו של תכנון קשיחות לצד גמישות בכיוונים שונים, מאפשרת שילוב דינמי משובח של ייצור כח = מהירות... ללא פגיעה בנוחות הרוכב, או אם תרצו...נוחות מקסימלית לא פגיעה בהעברת הכח ובמהירות. וכשעושים את זה נכון כמו שבנורקו יודעים... מקבלים מהאופניים את הביצועים הטובים ביותר.

כבלים פנימיים קלים להתקנה שנראים טוב ועובדים מצויין

כבלים פנימיים הם כבר סטנדרט באופניים מקצועיים. זה נראה טוב, זה אווירודינמי אבל, וזה אבל חשוב, זה יכול לעצבן מכונאים אם היצרן לא השקיע מחשבה לעשות להם (ולכם) את התקנתם קלה במיוחד. שיטת ה"גיזמו" הבלעדית שפיתחו ב- נורקו, מאפשרת לכם ליהנות מכבלים פנימיים בעלי אטימה מעולה ממים ולכלוך בעזרת שני חלקים בלבד המהדקים את הכבל למקומו, מונעים תזוזה מיותרת ומכוונים את הכבלים הלאה בתוך השלדה ומחוצה לה . לאורך זמן מבטיח מנגנון "הגיזמו" תחזוקה קלה ומהירה בעת פירוק והרכבה. המכונאים שלכם יאהבו אתכם יותר עם נורקו וואלנס.

 

שלדה

Valence X6 Double Butted Alloy 

מזלג

Carbon Blades w/Alloy Steer 

 

 

חישוקים

Lightweight Double Wall Alloy - Black 

צמיגים

Schwalbe Lugano 700x25c - Black 

פנימיות

N/A 

מכלול ציר גלגל קדמי

Norco Sport Road 32h - Black 

מכלול ציר גלגל אחורי

Norco Sport Road 32h - Black 

חישורים / ניפלים

1.8mm stainless - Black 

ידית הילוכים קדמית

Shimano Claris ST-2400 

ידית הילוכים אחורית

Shimano Claris ST-2400 

מעטפת כבל הילוכים

 

מעביר הילוכים קדמי

Shimano Claris FD-2400 

מעביר הילוכים אחורי

Shimano Claris RD-2400 

קסטת גלגלי שיניים אחורית

Shimano CS-HG200 8speed 12-32T 

קראנק - גלגל הינע קדמי

Lasco FR650A 50/34T - Black 

ציר מרכזי

Square Taper BB 

דוושות

Wellgo resin body w/steel cage 

שרשרת 

KMC Z-72 

מתחן שרשרת

N/A 

מוט כיסא

Alloy 27.2mm - Black 

חבק מוט כיסא

Alloy - Dark Grey 

אוכף

Norco Sport - Black 

מכלול היגוי

FSA Orbit CE - ACB Integrated headset 

טבעת הגבהה למוט כידון

2x10mm - Black & 1x5mm - Dark Grey 

מכסה עליון למוט כידון

Alloy w/Norco Logo - Dark Grey 

מוט כידון

Alloy - Black 

כידון

Norco Compact - Black 

ידית אחיזה לכידון

Norco UltraComfort - Black 

מעצור קדמי

Tektro R317 - Black 

מעצור אחורי

Tektro R317 - Black 

ידית מעצורים

Shimano Claris ST-2400 

מעטפת כבל מעצור

Brake casing - Dark Grey 

 

 

מצמן את מרוץ אינה אחראית לשינוי המפרט, מפרט האופניים עשוי להשתנות על ידי היצרן ללא הודעה מוקדמת

ט.ל.ח

דגם הילדים בסדרת הכביש ה- Valence של ענק האופניים הקנדי Norco הוא אופני מרוצים לילדים מרוצים. כרטיס הביקור האיכותי ביותר לכניסת ילדים לעולם הטריאתלון ורכיבות הכביש בדרך החלקה, המהירה והבטוחה ביותר, על אופני אלומיניום נוחים המתאמים במיוחד לפרופורציות גוף הילד. שילדת קומפקט אלומיניום (המאפשרת שינוי גובה האוכף כך שהילד מרגיש יציב, בטוח, ומגיע בקלות לכידון בלי למתוח את פלג הגוף העליון) ומזלג קרבון קל וחזק. מערכת 16 הילוכים Shimano Claris 2400, כולל קראנק קומפקאט 50-34 וקסטת הילוכים 12-32 המשטחת עליות וטסה במישורים על גלגלי Norco Sport קלים וצמיגי 650x25 Schwalbe Lugano רחבים בעלי אחיזה וביטחון מעולים לילדים.
יצרן: נורקו

אהבת?נשמח אם תשתף


מחיר לצרכן: 2495 ₪
מפרט טכני
מגדר גברים
סוגי אופניים אופני כביש
שנתון 2017