סגור
  • חנות Online
  • Team Matzman
  • אופניים
  • ציוד לרוכב
  • אביזרים לאופניים
  • חנויות אופניים
  • עוד במצמן את מרוץ
  • Gift Card
חיפוש
סינונים
מפרט טכני
מגדר גברים
SPECIALIZED - סדרות SHIV
שנתון 2016
invisible

ה Specialized Shiv - להלן פגיון הטלה, הם אופני הנג"ש האולטימטיביים לטריאתלטים וספורטאי סבולת הדורשים את האופניים האווירודינמיים הנוחים והוורסטיליים ביותר בעולם. אופניים נוחים שאפשר לכוון אןתם לתנוחות רכיבה שונות בהתאם לתחרות ולהעדפות הרוכבים, אופניים סופר אוירודינמיים במישורים וגבעות מתגלגלות אבל...וזה סופר חשוב, מרגישים בבית ויעילי דיווש גם בישראמן אילת במעלה נטפים והרי אילת, אופניים אווירודינמיים הנוסכים בכם המון ביטחון ויציבות גם בירידות וסיבובים, שיש בהם מקום למים ומזון למשך שעות ולא פחות חשוב - גם פשוטים לתיפעול, טיפול ותחזוקה שוטפת.  
מה הופך את ה SPECIALIZED Shiv לאופני הנגג"ש הנחשקים בעולם?

                
1.
 שלדת קרבון, או טיל מונחה מטרה אחת, לבטל את הגרר האוירודינמי מול הרוח וברוחות צד.תכנון השלדה מתעלם לחלוטין ממגבלות  3:1 של ה UCI ומאפשר ליצור את פלטםפורמה ה Aero נג"ש המתקדמת ביותר, כולל מעברי כבלים אינטגרלים,   מערכת שתיה המותקנת בתוך השלדה (עד 1.5 ליטר), פשטות פירוק גלגללים, מעצורי אוירודינמיים חיצוניים, פירוק גלגלים והרכבת אופניים אל/מארגז  הקלים מסוגם בענף מארגז לפני ואחרי תחרויות 'וזמינות 
ב 5 מידות שלדה להתאמת מלאה לכל רוכב ורוכבת.

ההתעלמות מהנחיות ה UCI מאפשרת יצירת קורות שלדמ עמוקות ביחס 4:1 המאפשרות לאוויר לנוע סביב השלדה ללא יצירת גרר אוויר סביבה. זה מיצר לא רק אווירודינמיות, וזרימת אוויר חלקה לאורך השלדה - אלא גם תחושת יציבות וביטחון  מול רוחות צד....משהו שכל ספורטאי סבולת מכיר משעות רבות על האוכף.

2. וורסטיליות 1. Control Tower ו-מוט כידון מתכוונן:
 "מגדל השליטה" על קורת הראש של ה Shiv ממוקם מאחורי מוט הכידון וכולל את כל כניסות ומעברי הכבלים מאיזור הכידון אל תוך השלדה במעבר חלק ונקי מבנה זה מאפשר לרוכב טווח רחב של התאמת האופניים לרוכב/ת מבחינת גובה ומרחק הכידון. טווח רחב זה הינו הגדול ביותר בהשואה לאופני נג"ש אחרים בשוק. בדגמים הרלוונטיים המצויידים ב Aero Stem ניתן לשנות את אורך מוט הכידון מ 60 מ"מ ל 90 מ"מ בפעולה פשוטה ומהירה.

צינור ההיגוי ניתן לחיתוך ל 3 גבהי Stack שונים: 0, 25 מ"מ או 50 מ"מ מעל ה Head tube.

3. וורסטיליות 2. Specialized Aero Bar
וורסטיליות שם שם המשחק! גם קרני הכידון האווירודינמי של Specializerd (קרבון או אלומיניום בהתאם לדגם) ורפידות התמיכה ניתנים לשנינוי מיקום גובה Stack, מרחב רוחבי ומרחק מהאוכף וע"י כך מאפשדרים לכל רוכב/ת למצוא את הפוזיציה המתאימה להם ביותר בכל סגנון רכיבה. בין אם במישורים או בטיפוסים. 

4. מערכת השתיה האינטגרלית Fuelsealage.
להיות ספורטאי סבולת זה אומר להיות שעות רבות על האוכף לא הפסקה, באימונים ובתחרויות ולתדלק את עצמכם במים ובמזון כל הזמן.
במיוחד לשם כך מצויידים  ה Specialized Shiv במערכת ה Fuelsealage - מתקן שתיה אינטגרלי הממוקם בקורת התחתונה של השלדהומספק לרוכב עד ליטר וחצי נפח נוזלים באמצעות קשית שתיה נוחה בעלת מתפס מגנטי נוח ושימושי - תידלוק שוטף ללא תורך בשינוי תנוחה והורדת יש עמוק תחת האוכף להוצאת והחזרת בקבוק. שקית השתיה ניתנת למילוי מחדש ישירות אל השקית ללא צורך בהוצאתה מהשלדה. 

5. וורסטיליות 3. קוקפיט משתנה בהתאם למוטות האוכף .
שני מוטות האוכף הנשלפים המסופקים עם השלדהבנויים בחתך פרופיל כנף אווירודינמי ומאפשרים טווח רחב של התאמת גובה ומרחק אוכף במטרה לאפשר לרוכב מגון אופציות לשינות תנוחת רכיבה בהתאם לאופי האימון או בתחרות והמסלול. בחירת המוטות מאפשרת טווח מיקום של 25 מ"מ עד 75 מ"מ (בהתאם לדגם האופניים).

                                     

שלדה

Specialized FACT 10r carbon, FACT IS construction, crosswind-optimized airfoils, 1-1/8" lower bearing, OSBB, Control Tower Fit System, Fuelselage Integrated Hydration System

מזלג

Specialized FACT Aero carbon

מכלול היגוי

1-1/8", stainless steel cartridge bearings

מוט כידון

Specialized Comp Multi, 3D forged alloy, 4-bolt, 12-degree rise

כידון

Specialized Shiv Hydroformed Alloy Aerobar

סרט ליפוף לכידון

Specialized S-Wrap, w/ gel

מעצור קדמי

Specialized Aero, side pull

מעצור אחורי

Specialized Aero, side pull

ידית מעצורים

Tektro TL-720, aero TT

מעביר הילוכים קדמי

Shimano 105, 11-speed

מעביר הילוכים אחורי

Shimano 105, 11-speed

ידיות הילוכים
 
קסטת גלגלי שיניים אחורית

Shimano 105, 11-speed, 11-28t

שרשרת

Shimano 105, 11-speed

קראנק - גלגל הינע קדמי

TURN Zayante by Praxis Works, BB30, 52/36T

גלגלי שיניים קדמיים
 
ציר מרכזי
 
דוושות

Nylon, loose ball bearings, w/ reflectors

גלגל קדמי

AXIS 2.0

גלגל אחורי

AXIS 2.0

צמיג קדמי

Specialized Turbo Pro, 60TPI, folding bead, BlackBelt protection, 700x24mm

צמיג אחורי

Specialized Turbo Pro, 60TPI, folding bead, BlackBelt protection, 700x24mm

פנימיות

Standard, Presta valve

אוכף

Body Geometry Sitero Comp, hollow Cr-Mo rails

מוט כיסא

Shiv Aero, FACT Carbon, +/-12.5mm and +/-37.5mm setback

חבק מוט כיסא
 
הערות
 

 

 

מצמן את מרוץ אינה אחראית לשינוי המפרט, מפרט האופניים עשוי להשתנות על ידי היצרן ללא הודעה מוקדמת

ט.ל.ח

ה Specialized Shiv - להלן פגיון הטלה, הם אופני הנג"ש האולטימטיביים לטריאתלטים וספורטאי סבולת הדורשים את האופניים האווירודינמיים הנוחים והוורסטיליים ביותר בעולם. אופניים נוחים שאפשר לכוון אןתם לתנוחות רכיבה שונות בהתאם לתחרות ולהעדפות הרוכבים, אופניים סופר אוירודינמיים במישורים וגבעות מתגלגלות אבל...וזה סופר חשוב, מרגישים בבית ויעילי דיווש גם בישראמן אילת במעלה נטפים והרי אילת, אופניים אווירודינמיים הנוסכים בכם המון ביטחון ויציבות גם בירידות וסיבובים, שיש בהם מקום למים ומזון למשך שעות ולא פחות חשוב - גם פשוטים לתיפעול, טיפול ותחזוקה שוטפת. ה Specialized Shiv Elite 2017 כוללים את כל הנדרש למעלה - והרבה יותר. שלדת הקרבון FACT 10r רהקיצונית (ללא חשש אישור UCI) מצויידת מערכות 22 הילוכי Shimano 105 Dura, קסטת הילוכים Shimano 105 11-28, קראנק קרבון Praxis TURN Zayante מיד קומפאקט 52-36, גלגלי Axis 2.0 קלים, צמיגי700x24 רחבים ונוחים יותר הודות לנפח אוויר גדול יותר Specialized Turbo Pro, מעצורי Specialized Aero, מוט אוכף אווירודינמי סימטרי בעל ofsett של 25 מ"מ מינימום (עד 75 מ"מ), אוכף טריאתלון Specialized Sitero Comp ודוושות LOOK Keo מתנה. השוואת מוצרים
יצרן: SPECIALIZED

אהבת?נשמח אם תשתף


מחיר לצרכן: 13495 ₪
הזמן עכשיו
Picture of SHIV ELITE CARB/WHT XS
SHIV ELITE CARB/WHT XS
מק''ט: 974164001
מחיר לצרכן: 13495 ₪
מחיר מיוחד לאתר: 9995 ₪
מפרט טכני
מגדר גברים
SPECIALIZED - סדרות SHIV
שנתון 2016