סגור
  • חנות Online
  • אופניים
  • ציוד לרוכב
  • אביזרים לאופניים
  • חנויות אופניים
  • עוד במצמן את מרוץ
  • Gift Card
חיפוש
סינונים

S-WORKS SHIV X2 MODULE FRAMESET - מסגרת לאופני כביש

invisible

ה Specialized Shiv - להלן פגיון הטלה, הם אופני הנג"ש האולטימטיביים לטריאתלטים וספורטאי סבולת הדורשים את האופניים האווירודינמיים הנוחים והוורסטיליים ביותר בעולם. אופניים נוחים שאפשר לכוון אןתם לתנוחות רכיבה שונות בהתאם לתחרות ולהעדפות הרוכבים, אופניים סופר אוירודינמיים במישורים וגבעות מתגלגלות אבל...וזה סוםפ חשוב, מרגישים בבית ויעילי דיווש גם בישראמן אילת במעלה נטפים והרי אילת, אופניים אווירודינמיים הנוסכים בכם המון ביטחון ויציבות גם בירידות וסיבובים, שיש בהם מקום למים ומזון למשך שעות ולא פחות חשוב - גם פשוטים לתיפעול, טיפול ותחזוקה שוטפת.  
מה הופך את ה SPECIALIZED Shiv לאופני הנג"ש הנחשקים בעולם?

                                            
1.
 שלדת קרבון, או טיל מונחה מטרה אחת, לבטל את הגרר האוירודינמי מול הרוח וברוחות צד.תכנון השלדה מתעלם לחלוטין ממגבלות  3:1 של ה UCI ומאפשר ליצור את פלטםפורמה ה Aero נג"ש המתקדמת ביותר, כולל מעברי כבלים אינטגרלים,   מערכת שתיה המותקנת בתוך השלדה (עד 1.5 ליטר), פשטות פירוק גלגללים, מעצורי אוירודינמיים חיצוניים, פירוק גלגלים והרכבת אופניים אל/מארגז  הקלים מסוגם בענף מארגז לפני ואחרי תחרויות 'וזמינות 
ב 5 מידות שלדה להתאמת מלאה לכל רוכב ורוכבת.

ההתעלמות מהנחיות ה UCI מאפשרת יצירת קורות שלדמ עמוקות ביחס 4:1 המאפשרות לאוויר לנוע סביב השלדה ללא יצירת גרר אוויר סביבה. זה מיצר לא רק אווירודינמיות, וזרימת אוויר חלקה לאורך השלדה - אלא גם תחושת יציבות וביטחון  מול רוחות צד....משהו שכל ספורטאי סבולת מכיר משעות רבות על האוכף.

2. וורסטיליות 1. Control Tower ו-מוט כידון מתכוונן:
 "מגדל השליטה" על קורת הראש של ה Shiv ממוקם מאחורי מוט הכידון וכולל את כל כניסות ומעברי הכבלים מאיזור הכידון אל תוך השלדה במעבר חלק ונקי מבנה זה מאפשר לרוכב טווח רחב של התאמת האופניים לרוכב/ת מבחינת גובה ומרחק הכידון. טווח רחב זה הינו הגדול ביותר בהשואה לאופני נג"ש אחרים בשוק. בדגמים הרלוונטיים המצויידים ב Aero Stem ניתן לשנות את אורך מוט הכידון מ 60 מ"מ ל 90 מ"מ בפעולה פשוטה ומהירה.

צינור ההיגוי ניתן לחיתוך ל 3 גבהי Stack שונים: 0, 25 מ"מ או 50 מ"מ מעל ה Head tube.

3. וורסטיליות 2. Specialized Aero Bar
וורסטיליות שם שם המשחק! גם קרני הכידון האווירודינמי של Specializerd (קרבון או אלומיניום בהתאם לדגם) ורפידות התמיכה ניתנים לשנינוי מיקום גובה Stack, מרחב רוחבי ומרחק מהאוכף וע"י כך מאפשדרים לכל רוכב/ת למצוא את הפוזיציה המתאימה להם ביותר בכל סגנון רכיבה. בין אם במישורים או בטיפוסים. 

4. מערכת השתיה האינטגרלית Fuelsealage.
להיות ספורטאי סבולת זה אומר להיות שעות רבות על האוכף לא הפסקה, באימונים ובתחרויות ולתדלק את עצמכם במים ובמזון כל הזמן.
במיוחד לשם כך מצויידים  ה Specialized Shiv במערכת ה Fuelsealage - מתקן שתיה אינטגרלי הממוקם בקורת התחתונה של השלדהומספק לרוכב עד ליטר וחצי נפח נוזלים באמצעות קשית שתיה נוחה בעלת מתפס מגנטי נוח ושימושי - תידלוק שוטף ללא תורך בשינוי תנוחה והורדת יש עמוק תחת האוכף להוצאת והחזרת בקבוק. שקית השתיה ניתנת למילוי מחדש ישירות אל השקית ללא צורך בהוצאתה מהשלדה. 

5. וורסטיליות 3. קוקפיט משתנה בהתאם למוטות האוכף .
שני מוטות האוכף הנשלפים המסופקים עם השלדהבנויים בחתך פרופיל כנף אווירודינמי ומאפשרים טווח רחב של התאמת גובה ומרחק אוכף במטרה לאפשר לרוכב מגון אופציות לשינות תנוחת רכיבה בהתאם לאופי האימון או בתחרות והמסלול. בחירת המוטות מאפשרת טווח מיקום של 25 מ"מ עד 75 מ"מ (בהתאם לדגם האופניים).

                                                        

        

שלדה
S-Works FACT 11r carbon, FACT IS construction, crosswind-optimized airfoils, 1-1/8" lower bearing, OSBB, Control Tower Fit System, Fuelselage Integrated Hydration System
מזלג
Specialized FACT Aero carbon
סטם
Shiv Aerostem
כידון
Specialized Carbon Aerobar
בולם קדמי
Magura RT8TT
בולם אחורי
Magura RT8TT
ידית מעצורים
Magura RT8TT
קראנק
S-Works FACT carbon, w/ TT chainrings
מוט כיסא
Shiv Aero, FACT Carbon, +/-12.5mm and +/-37.5mm setback
גלגל שיניים
53/39 TT
הערות
 

 

 

מצמן את מרוץ אינה אחראית לשינוי המפרט, מפרט האופניים עשוי להשתנות על ידי היצרן ללא הודעה מוקדמת

ט.ל.ח

שלדת אופני אלופי העולם בטריאתלון ו תחרות איש הברזל. ה Specialized Shiv - להלן פגיון הטלה, הם אופני הנג"ש האולטימטיביים לטריאתלטים וספורטאי סבולת הדורשים את האופניים האווירודינמיים הנוחים והוורסטיליים ביותר בעולם. אופניים נוחים שאפשר לכוון אןתם לתנוחות רכיבה שונות בהתאם לתחרות ולהעדפות הרוכבים, עם אינסוף אפשרויות כיוונן קוקפיט ותנוחת רוכב, מערכת השתיה האינטגרלית תוך כדי רכיבה ללא הורדת היד מהכידון ומה לא? אופניים סופר אוירודינמיים במישורים וגבעות מתגלגלות אבל...וזה סופר חשוב, מרגישים בבית ויעילי דיווש גם בישראמן אילת במעלה נטפים והרי אילת, אופניים אווירודינמיים הנוסכים בכם המון ביטחון ויציבות גם בירידות וסיבובים, שיש בהם מקום למים ומזון למשך שעות ולא פחות חשוב - גם פשוטים לתיפעול, טיפול ותחזוקה שוטפת. שלדת ה S-WORKS Shiv Module עשויה מאריג הקרבון העילי 11r וכוללת מזלג Specialized FACT Aero קראנק S-Works FACT carbon בעל גלגלי שיניים 53/39, כידון אווירודינמי Specialized Carbon, ערכת שתיה אינטגרלית Fuelsealage ומעצורי Magura RT8TT הידראוליים רבי עוצמה - כמו שצריך כדי לעצור את הטיל הזה.
יצרן: SPECIALIZED

אהבת?נשמח אם תשתף


מחיר לצרכן: 25495 ₪