סגור
  • חנות Online
  • אופניים
  • ציוד לרוכב
  • אביזרים לאופניים
  • חנויות אופניים
  • עוד במצמן את מרוץ
  • Gift Card
חיפוש
סינונים

חנות Online

* איסוף האופניים הוא בסניף הנבחר בעת הקנייה, בתאום מראש ועד 10 ימי עסקים מיום ביצוע הרכישה.

* עלות הרכישה כוללת הרכבה מקצועית בסניף הנבחר.

* בכפוף לתקנון

 

 

תצוגה
הצגת מוצרים בעמוד

ROUBAIX EXPERT 2017

כשהאספלט המקומי לא ממש מתאים לרכיבת אופניים - חשוב לרכוב על אופניים שמרגישים בבית על כל אספלט - Specialized Roubaix 2017 - אופני הכביש היחידים בעולם עם משכך זעזוועים קדי מתחת למוט הכידון ה - Roubaix, אופני הכביש שקבעו את הרף העולמי של נוחות ונעימות לאורך זמן מוגשים לכם ב 2017 עם שלדה חדשה ומהפכנית, בחבילה סופר טכנולוגית שאי אפשר לסרב לה. הלב המהפכני של האופניים היא שלדת קרבון FACT 10r בעלת בולם הזעזועים Specialized Future SHOCK פרי פיתוח משותף עם בחרת מכוניות המרוצים מק'לארן - המספק 20 מ"מ שיכוך בין מוט הכידון לשלדה ומבודד את גוף הרוכב מזעזועים וייברציות - וכל זה ללא פגיעה במהירות. (כפי שקורה במזלגות אופני כביש רגילים) מאחור - מוט האוכף הארוך סופג זעזועים הודות למבנה "קפיץ העלה" שלו ומעלים ו-ויברציות הודות לכרית הסיליקון הממוקמת בראש מוט האוכף ה Cobble Gobbler. תנוחת הרכיבה הזקופה יחסית לאופני תחרות מופחיתה עומסי כפיפת גב וצוואר - שילוב המעניק נוחות ורעננות גם אחרי שעות רכיבה ארוכות. בסיס גלגלים ארוך מגביר את תחושת היציבות הביטחון ותמוכות שרשרת קשיחות דואגות להעברת כח יעילה. דגם ה Roubaix Expert 2017 nמצויד מערכת 22 הילוכי Shimano Ultegra מושלמת המצוידת קראנק קומפקאט 50-34 וקסטה 11-32, חיבור אידיאלי לרוכבים המעוניינים לשמור על הברכיים ולטפס בקלות, גלגלי DT Swiss R470 Disc Pro בעלי צירי thru-axle - מבנה המעניק קשיחות ובטיחות מעצורי דיסק הידראולים Shimano, צמיגי Turbo Pro 700x26 קלים בעלי נפח אוויר גדול המעניקים אחיזה נהדרת ונעימה על כל אספלט. מוט אוכף קרבון CG-R ואוכף Phenom Expert GT ארגונומי חמוש מסילות טיטאניום משלימים חווית רכיבה שאינן לה מתחרים בנוחות-במהירות-במחיר.

מחיר לצרכן: 17495 ₪ מחיר באתר: 12995 ₪ החיסכון שלך: 4500 ₪

ROUBAIX EXPERT UDI2 2017

כשהאספלט המקומי לא ממש מתאים לרכיבת אופניים - חשוב לרכוב על אופניים שמרגישים בבית על כל אספלט - Specialized Roubaix 2017 - אופני הכביש היחידים בעולם עם משכך זעזוועים קדי מתחת למוט הכידון ה - Roubaix, אופני הכביש שקבעו את הרף העולמי של נוחות ונעימות לאורך זמן מוגשים לכם ב 2017 עם שלדה חדשה ומהפכנית, בחבילה סופר טכנולוגית שאי אפשר לסרב לה. הלב המהפכני של האופניים היא שלדת קרבון FACT 10r בעלת בולם הזעזועים Specialized Future SHOCK פרי פיתוח משותף עם בחרת מכוניות המרוצים מק'לארן - המספק 20 מ"מ שיכוך בין מוט הכידון לשלדה ומבודד את גוף הרוכב מזעזועים ו-ויברציות - וכל זה ללא פגיעה במהירות. (כפי שקורה במזלגות אופני כביש רגילים) מאחור - מוט האוכף הארוך סופג זעזועים הודות למבנה "קפיץ העלה" שלו ומעלים וויברציות הודות לכרית הסיליקון הממוקמת בראש מוט האוכף ה Cobble Gobbler. תנוחת הרכיבה הזקופה יחסית לאופני תחרות מפחיתה עומסי כפיפת גב וצוואר - שילוב המעניק נוחות ורעננות גם אחרי שעות רכיבה ארוכות. בסיס גלגלים ארוך מגביר את תחושת היציבות הביטחון ותמוכות שרשרת קשיחות דואגות להעברת כח יעילה. דגם ה Roubaix Expert DI2 2017 n מצויד מערכת 22 הילוכי Shimano Ultegra חשמלית המצוידת קראנק קומפקאט 50-34 וקסטה 11-32, חיבור אידיאלי לרוכבים המעוניינים לשמור על הברכיים ולטפס בקלות, גלגלי DT Swiss R470 Disc Pro בעלי צירי thru-axle - מבנה המעניק קשיחות ובטיחות מעצורי דיסק הידראולים Shimano, צמיגי Turbo Pro 700x26 קלים בעלי נפח אוויר גדול המעניקים אחיזה נהדרת ונעימה על כל אספלט. מוט אוכף קרבון CG-R ואוכף Phenom Expert GT ארגונומי חמוש מסילות טיטאניום משלימים חווית רכיבה שאינן לה מתחרים בנוחות-במהירות-במחיר.

מחיר לצרכן: 20495 ₪ מחיר באתר: 16995 ₪ החיסכון שלך: 3500 ₪

ROUBAIX SPORT 2018

כשהאספלט המקומי לא ממש מתאים לרכיבת אופניים - חשוב לרכוב על אופניים שמרגישים בבית על כל אספלט - Specialized Roubaix Sport 2018 - אופני הכביש היחידים בעולם עם משכך זעזוועים מתחת למוט הכידון ה - Roubaix, אופני הכביש שקבעו את הרף העולמי של נוחות ונעימות לאורך זמן מוגשים לכם גם ב 2018 עם שלדת קרבון FACT 9r חדשה ומהפכנית, בחבילה סופר טכנולוגית שאי אפשר לסרב לה. הלב המהפכני של האופניים היא שלדת קרבון FACT 9r בעלת בולם הזעזועים Specialized Future SHOCK פרי פיתוח משותף עם בחרת מכוניות המרוצים מק'לארן - המספק 20 מ"מ שיכוך בין מוט הכידון לשלדה ומבודד את גוף הרוכב מזעזועים וייברציות - וכל זה ללא פגיעה במהירות, כיוון שאלמנט השיכוך ממוקם מעל לשלדה ולא ישירות מעל הגלגל, כך שמהירות האופניים נשמרת והמזלג אינו לוקח חלק בשיכוך ואינו גורם לאיבוד מהירות בשל גמישות ותנועה אלסטית (כפי שקורה במזלגות אופני כביש רגילים). מאחור - מוט האוכף הארוך סופג זעזועים הודות למבנה "קפיץ העלה" שלו ומעלים ו-ויברציות הודות לכרית הסיליקון הממוקמת בראש מוט האוכף ה Cobble Gobbler. תנוחת הרכיבה הזקופה יחסית לאופני תחרות מופחיתה עומסי כפיפת גב וצוואר - שילוב המעניק נוחות ורעננות גם אחרי שעות רכיבה ארוכות. בסיס גלגלים ארוך מגביר את תחושת היציבות הביטחון ותמוכות שרשרת קשיחות דואגות להעברת כח יעילה. דגם ה Roubaix Sport 2018 n מצויד מערכת 22 הילוכי Shimano 105 מושלמת המצוידת קראנק Praxis Alba קומפקאט 50-34 וקסטה 11-32, חיבור אידיאלי לרוכבים המעוניינים לשמור על הברכיים ולטפס בקלות, גלגלי Axis Sport Disc בעלי צירי thru-axle - מבנה המעניק קשיחות ובטיחות מעצורי דיסק מכאניים Tektro Spyre,, צמיגי Turbo Pro 700x28 קלים בעלי נפח אוויר גדול המעניקים אחיזה נהדרת ונעימה על כל אספלט. מוט אוכף קרבון CG-R ואוכף Phenom Comp ארגונומי משלימים חווית רכיבה שאין לה מתחרים בנוחות-במהירות-ובמחיר.

מחיר לצרכן: 9195 ₪ מחיר באתר: 7995 ₪ החיסכון שלך: 1200 ₪
מחיר לצרכן: 8995 ₪ מחיר באתר: 5995 ₪ החיסכון שלך: 3000 ₪
מחיר לצרכן: 11895 ₪ מחיר באתר: 7995 ₪ החיסכון שלך: 3900 ₪

CRAVE COMP 29 2016

ה Crave Comp, האח המשודרג בסדרה הם אופני 29 תחרותיים לייט שתוכננו עבור רוכבים בעלי אופי תחרותי שאוהבים לעשות את השטח חזק, מהיר ונוח - בתקציב נוח במיוחד. שלדת M4- SL קיצור של - Super Light כלומר קלה יותר מה M4 הרגיל, בעלת עובי דופן משתנה בכל אחת מקורות השלדה ((Fully Butted, ובעוד קורת הראש שומרת על קשיחות ויציבות הודות למבנה הקוני בעל הקוטר המשתנה, מאחור - מבנה קורות הכיסא נטולות גשר החיבור משדרג את נוחות הרכיבה ומעניק גמישות מתוכננת, נעימות ובלימת זעזועים משודרגת. בולם קדמי Rock Shox Recon Gold TK 29 SL בעל מהלך בולם 80 מ"מ במידה S או 100 מ"מ במידה M. בולם איכותי זה נבחר בתשומת לב מיוחדת למשקל הודות לרגלי מגנזיום קלות וידית שליטה לכיוונון / נעילה מהכידון מספקת מה שצריך לעבירות מעולה ללא קנס משקל מיותר. ב 2016 - גם גלגלי ה Carve SL קלים יותר, עם צמיגי Specialized Ground Control, 60 TPI. בעלי דופן קוולר עמידה בכל תנאי השטח, התנגדות גלגול נמוכה ואחיזה טכנית פנטסטית..ובאופני 29 מדובר עם פקטור סופר מהותי לתחושתך ברכיבה ועודפי הכוח שיישארו לך. מערכות ההנעה ב Carve מורכבות ממערכת 20 הילוכי Shimano SLX Shadow Plus/SRAM X5 המצטיינים בעבודה חלקה ומדויקת תחת עומס. כולל קראנק SRAM חזק לבעלי לחיצה "כבדה" וגלגלי שיניים 36-22 והבחירה במערכת מעצורי Shimano Deore עושה עבודה מצויינת בריסון המהירויות הגבוהות שמהר מאוד תגיעו אליהן. בנוסף, בונוס הנוחות המיוחד בשלדה - מתחת לאוכף ה Body Geometry Henge הארגונומי , מותקן צינור אוכף בקוטר 27.2 מ"מ המעניק לרוכב נוחות גבוהה ע"י גמישות הצינור ותפקודו כבולם זעזועים תחת משקל הרוכב - דוגמה נוספת לשלדה מושקעת ברמה גבוהה.

מחיר לצרכן: 7495 ₪ מחיר באתר: 5295 ₪ החיסכון שלך: 2200 ₪

DIVERGE EXPERT CARBON 2016

אופני הכביש והגראבל, או בשבילכם אופני שבילי הכורכר והקרקע הכבושה + תוספות לרוכבים שמעוניינים לרכוב מהר בשבילי השטח ולאו דווקא על אופני הרים. ה Diverge בנויים סביב שלדת קרבון הדומה דמיון רב לשלדת ה Roubaix וקובעים רף חדש של נוחות, שליטה ומהירות על אופני הכבישטח הטובים בעולם - בחבילה סופר משתלמת שאי אפשר לסרב לה. שלדת קצה עשוית קרבון FACT 10r בעלת כריות הסיליקון ZERTZ המבודדות את גוף הרוכב מוויברציות הקרקע ותנוחת רכיבה זקופה המורידה עומסי כפיפת גב וצוואר מעניקות נוחות ורעננות גם אחרי שעות רכיבה ארוכות. בסיס גלגלים ארוך מגביר את תחושת היציבות הביטחון ומתמוכות שרשרת קשיחות דואגות להעברת כח יעילה. חיווט פנימי, מערכת 22 הילוכי Shimano Ultegra המצוידת קראנק קומפקאט 50-34 וקסטה 11-32 היא אידיאלית לרוכבים המעוניינים לשמור על הברכיים ולטפס בקלות, גלגלי AXIS 4 מתגלגלים בקלות גם על הקירות התלולים ביותר, צמיגים 700x32 קלים בעלי נפח אוויר גדול מעניקים אחיזה נהדרת ונעימה בכל תנאי הרכיבה כולל על אספלט משובש. מוט אוכף קרבון CG-R ואוכף Body Geometry Phenom Exper בעל מסילות טיטניום התומכות את האגן הנעימות משלימים חווית רכיבה שאינן לה מתחרים בנוחות-במהירות-במחיר..

מחיר לצרכן: 12895 ₪ מחיר באתר: 8995 ₪ החיסכון שלך: 3900 ₪

DOLCE SPORT 2017

הדגם המתקדם בסדרת הכביש ה-Dolce לנשים מעניק לרוכבת הכביש המתחילה חווית רכיבה מושלמת במחיר סופר אטרקטיבי. ה DOLCE SPORT 2017 מהווים פרטנרים מצוינים למעוניינים להיכנס לעולם רכיבת הכביש, לפתח בסיס כושר רחב ברכיבות נפח ארוכות, אימוני אינטרוולים, פלטפורמה לטריאתלטיות העושות את דיוושיהן הראשונים בענף או לרוכבות הרים שרוצות פשוט לתת בראש באימוני כושר יעילים! שילדת קומפקט אלומיניום Premium E5 בעלת ריתוכים מוחלקים ומזלג FACT קרבון חזק וקליל בעל כריות האלסטומר סופגות הוויברציות יעלימו תחתייך את מהמורות כבישי ארצנו ה"משובחים" ומספקים העברת כוח יעילה. בקומת המנוע מוכנים לזינוק מערכת 18 הילוכי Shimano SORA סופר קומפאקט עם קראנק 48/32 וקסטה 11-32, שילוב המכסה עבורך את כל טווח המישורים והעליות. צמיגי Espoir Sport, 60TPI 700x25c רחבים מהירים, נעימים ובעלי אחיזה מדהימה בכל מזג אוויר משלימים חבילת רכיבה מהנה, יעילה, אמינה ומשתלמת. במחלקת הנוחות תיהני ממושב טייסת Body Geometry Women's Riva Sport Plus,במידת רוחב 155 ידידותי למערכות הרגישות של המשתמשת. נוסף על השלדה הפרופורציונלית לנשי מצויידים האופניים גם בכידון אלומיניום 6061 צר במיוחד וקל משקל בעל קוטר Over size 31.8 מ"מ ו"דרופ" קצר המאפשר שינויי תנוחה מהירים מאחיזה עליונה לתחתונה (ולהיפך), חופשי מעיוותי היגוי בפניות ויציאה להתקפות בעמידה והעברת משקל מעל הכידון.

מחיר לצרכן: 3895 ₪ מחיר באתר: 2995 ₪ החיסכון שלך: 900 ₪

ROUBAIX 2018

כשהאספלט המקומי מאתגר רוכבי אופניים - חשוב לרכוב על אופניים שמרגישים בבית על כל אספלט - Specialized Roubaix 2018 - אופני הכביש היחידים בעולם עם משכך זעזוועים מתחת למוט הכידון ה - Roubaix, אופני הכביש שקבעו את הרף העולמי של נוחות ונעימות לאורך זמן מוגשים לכם גם ב 2018 עם שלדת קרבון FACT 9r חדשה ומהפכנית, בחבילה סופר טכנולוגית שאי אפשר לסרב לה. הלב המהפכני של האופניים היא שלדת קרבון FACT 9r בעלת בולם הזעזועים Specialized Future SHOCK פרי פיתוח משותף עם בחרת מכוניות המרוצים מק'לארן - המספק 20 מ"מ שיכוך בין מוט הכידון לשלדה ומבודד את גוף הרוכב מזעזועים ווויברציות - וכל זה ללא פגיעה במהירות, כיוון שאלמנט השיכוך ממוקם מעל לשלדה ולא ישירות מעל הגלגל, כך שמהירות האופניים נשמרת והמזלג אינו לוקח חלק בשיכוך ואינו גורם לאיבוד מהירות בשל גמישות ותנועה אלסטית (כפי שקורה במזלגות אופני כביש רגילים). מאחור - מוט האוכף הארוך סופג זעזועים הודות למבנה "קפיץ העלה" שלו ומעלים ו-ויברציות הודות לכרית הסיליקון הממוקמת בראש מוט האוכף ה Cobble Gobbler. תנוחת הרכיבה הזקופה יחסית לאופני תחרות ומפחיתה עומסי כפיפת גב וצוואר - שילוב המעניק נוחות ורעננות גם אחרי שעות רכיבה ארוכות. בסיס גלגלים ארוך מגביר את תחושת היציבות הביטחון ותמוכות שרשרת קשיחות דואגות להעברת כח יעילה. דגם ה Roubaix Comp 2018 n מצויד מערכת 20 הילוכי Shimano Tiagra מושלמת המצוידת קראנק Shimano Tiagra קומפקאט 50-34 וקסטה 11-32, חיבור אידיאלי לרוכבים המעוניינים לשמור על הברכיים ולטפס בקלות, גלגלי Axis Sport Disc בעלי צירי thru-axle - מבנה המעניק קשיחות ובטיחות מעצורי דיסק הידראולים Shimano, צמיגי Espoir Sport 700x28 קלים בעלי נפח אוויר גדול המעניקים אחיזה נהדרת ונעימה על כל אספלט. מוט אוכף קרבון CG-R ואוכף Body Geometry Toupé Sport ארגונומי משלימים חווית רכיבה שאין לה מתחרים בנוחות-במהירות-ובמחיר.

מחיר לצרכן: 7695 ₪ מחיר באתר: 6495 ₪ החיסכון שלך: 1200 ₪

ROUBAIX COMP 2018

כשהאספלט המקומי לא ממש מתאים לרכיבת אופניים - חשוב לרכוב על אופניים שמרגישים בבית על כל אספלט - Specialized Roubaix Comp 2018 - אופני הכביש היחידים בעולם עם משכך זעזוועים מתחת למוט הכידון ה - Roubaix, אופני הכביש שקבעו את הרף העולמי של נוחות ונעימות לאורך זמן מוגשים לכם גם ב 2018 עם שלדת קרבון FACT 10r חדשה ומהפכנית, בחבילה סופר טכנולוגית שאי אפשר לסרב לה. הלב המהפכני של האופניים היא שלדת קרבון FACT 10r בעלת בולם הזעזועים Specialized Future SHOCK פרי פיתוח משותף עם בחרת מכוניות המרוצים מק'לארן - המספק 20 מ"מ שיכוך בין מוט הכידון לשלדה ומבודד את גוף הרוכב מזעזועים וייברציות - וכל זה ללא פגיעה במהירות, כיוון שאלמנט השיכוך ממוקם מעל לשלדה ולא ישירות מעל הגלגל, כך שמהירות האופניים נשמרת והמזלג אינו לוקח חלק בשיכוך ואינו גורם לאיבוד מהירות בשל גמישות ותנועה אלסטית (כפי שקורה במזלגות אופני כביש רגילים). מאחור - מוט האוכף הארוך סופג זעזועים הודות למבנה "קפיץ העלה" שלו ומעלים ו-ויברציות הודות לכרית הסיליקון הממוקמת בראש מוט האוכף ה Cobble Gobbler. תנוחת הרכיבה הזקופה יחסית לאופני תחרות מופחיתה עומסי כפיפת גב וצוואר - שילוב המעניק נוחות ורעננות גם אחרי שעות רכיבה ארוכות. בסיס גלגלים ארוך מגביר את תחושת היציבות הביטחון ותמוכות שרשרת קשיחות דואגות להעברת כח יעילה. דגם ה Roubaix Comp 2018 n מצויד מערכת 22 הילוכי Shimano Ultegra מושלמת המצוידת קראנק Praxis קומפקאט 50-34 וקסטה 11-32, חיבור אידיאלי לרוכבים המעוניינים לשמור על הברכיים ולטפס בקלות, גלגלי Specialized Roval CLX Disc בעלי צירי thru-axle - מבנה המעניק קשיחות ובטיחות מעצורי דיסק הידראולים Shimano, צמיגי Turbo Pro 700x28 קלים בעלי נפח אוויר גדול המעניקים אחיזה נהדרת ונעימה על כל אספלט. מוט אוכף קרבון CG-R ואוכף Phenom Comp ארגונומי משלימים חווית רכיבה שאין לה מתחרים בנוחות-במהירות-ובמחיר.

מחיר לצרכן: 13995 ₪ מחיר באתר: 11995 ₪ החיסכון שלך: 2000 ₪

SHIV EXPERT 2017

ה Specialized Shiv - להלן פגיון הטלה, הם אופני הנג"ש האולטימטיביים לטריאתלטים וספורטאי סבולת הדורשים את האופניים האווירודינמיים הנוחים והוורסטיליים ביותר בעולם. אופניים נוחים שאפשר לכוון אןתם לתנוחות רכיבה שונות בהתאם לתחרות ולהעדפות הרוכבים, אופניים סופר אוירודינמיים במישורים וגבעות מתגלגלות אבל...וזה סופר חשוב, מרגישים בבית ויעילי דיווש גם בישראמן אילת במעלה נטפים והרי אילת, אופניים אווירודינמיים הנוסכים בכם המון ביטחון ויציבות גם בירידות וסיבובים, שיש בהם מקום למים ומזון למשך שעות ולא פחות חשוב - גם פשוטים לתיפעול, טיפול ותחזוקה שוטפת. ה Specialized Shiv Sport 2017 כוללים את כל הנדרש למעלה - והרבה יותר. שלדת הקרבון FACT 10r רהקיצונית (ללא חשש אישור UCI) מצויידת מערכות 22 הילוכי Shimano Ultegra/ Dura Ace - ידיות הילוכים , קסטת הילוכים Shimano Ultegra 12-28, קראנק קרבון FSA-LK Light מיד קומפאקט 52-36, גלגלי Axis Elite קלים, מעצורי Specialized Aero, מוט אוכף אווירודינמי סימטרי בעל ofsett של 25 מ"מ מינימום (עד 75 מ"מ), אוכף טריאתלון Specialized Sitero Expert בעל מסילות טיטניום ודוושות LOOK Keo מתנה. השוואת מוצרים

מחיר לצרכן: 16995 ₪ מחיר באתר: 11995 ₪ החיסכון שלך: 5000 ₪
מחיר לצרכן: 16195 ₪ מחיר באתר: 9995 ₪ החיסכון שלך: 6200 ₪
מחיר לצרכן: 28995 ₪ מחיר באתר: 16695 ₪ החיסכון שלך: 12300 ₪
מחיר לצרכן: 44950 ₪ מחיר באתר: 29495 ₪ החיסכון שלך: 15455 ₪

TARMAC PRO DISC RACE 2015

ב 2015 - עם טכנולוגיית Rider First Engineered המהפכנית בשלדה, דגם ה Pro Race Disc הוא דגם קצה בסדרת הכביש Tarmac, סדרת הפודיומים השולטת בפודיום המיקצועני, ובדגם הזה יש הכל! טכנולוגיית Rider First Engineered מעניקה לרוכב שליטה אבסולוטית באופניים במהירויות ובפניות קיצוניות על שלדה בעלת יציבות כיוונית מדהימה, יעילות דיווש אבסולוטית ומשקל נוצה. שילדת קרבון FACT 10r משובחת, מזלג FACT קרבון חזק וקליל המעלים את מהמורות האספלט, מערכת ההנעה 11 הילוכי Shimano Ultegra ,כולל קראנק Specialized Pro מיד-קומפאקט 52/36 איכותי מבית Praxis Works, גלגלי קרבון Roval Rapide CL 40 sCS Disc תחרותיים - הבחירה המקצוענית לגלגלים אווירודינמיים שעושים הכל, במיוחד כשמורכבים עליהם צמיגי Turbo Pro 120TPI, 700x25 מהירים, נעימים ובעלי אחיזה מדהימה בכל מזג אוויר. מעצורי Shimano 785 הידראולים בטכנולוגיית Ice-Tech אחראים על הרגעת המפלצת, מוט אוכף קרבון ואוכף Specialized Body Body Geometry Toupé Expert Gel ארגונומי בעל מסילות טיטניום לשמירת תכשיטי הבית משלימים חבילת רכיבה מהנה, יעילה, אמינה ומשתלמת

מחיר לצרכן: 27995 ₪ מחיר באתר: 15995 ₪ החיסכון שלך: 12000 ₪

TARMAC PRO DISC RACE UD12 2016

ה Pro Race Disc הוא דגם קצה בסדרת הכביש 2016 Tarmac ויש בו הכל! שלדת קרבון בוטיק Rider First Engineered המעניקה לרוכב שליטה אבסולוטית באופניים במהירויות ובפניות קיצוניות על שלדה בעלת יציבות כיוונית מדהימה, יעילות דיווש אבסולוטית ומשקל נוצה. מערכת הילוכים אלקטרונית מעניקה לרוכבי הכביש חווית רכיבה חלקה, מדוייקת ומושלמת במחיר סופר אטרקטיבי עם שילדת קרבון FACT 10r משובחת, מזלג FACT קרבון חזק וקליל המעלים את מהמורות האספלט, מערכת ההנעה כוללת הילוכי Shimano Ultegra DI2 11 ,כולל קראנק Specialized Pro מיד-קומפאקט 52/36 איכותי מבית Praxis Works, גלגלי קרבון Roval Rapide CL 40 Disc תחרותיים - הבחירה המקצוענית לגלגלים אווירודינמיים שעושים הכל, במיוחד כשמורכבים עליהם צמיגי S-Works Turbo, 120TPI, 700x24 מהירים, נעימים ובעלי אחיזה מדהימה בכל מזג אוויר. מעצורי Shimano BR-785 הידראולים בטכנולוגיית Ice-Tech אחראים על הרגעת המפלצת, מוט אוכף קרבון ואוכף Specialized Body Body Geometry Toupé Expert Gel ארגונומי עם מסילות טיטניום לשמירת תכשיטי הבית משלימים חבילת רכיבה מהנה, יעילה, אמינה ומשתלמת - יחד עם שידרוג סופר משתלם - דוושות LOOK Keo2Max כי אם כבר לרכוב על אופני קצה...אז שגם הדוושות נהיו דוושות של מנצחים.

מחיר לצרכן: 32995 ₪ מחיר באתר: 22995 ₪ החיסכון שלך: 10000 ₪
מחיר לצרכן: 15995 ₪ מחיר באתר: 11995 ₪ החיסכון שלך: 4000 ₪

TARMAC SL6 EXPERT 2018

רפליקת הקרבון של אופני החלום, האופניים שלקחו את אליפות העולם תחת רגליו של פטר סאגן ובדרך לנצח את ה"טור דה פראנס 2018" עכשיו בדגם קצה במחיר מדהים. שלדת קרבון SL6 FACT 10r carbon המהפכנית החדשה מציגה נתוני קצה ותוצאות בהתאם עם עיצוב אווירודינמי במשודרג משמעותית בהשוואה לדגם הקודם, קשיחות צד משודרגת הודות למשולש אחורי קומפאקטי ונוחות ברמה אחרת - פרי הורדת גובה צומת תמוכות הכיסא הרבה מתחת ל Top tube ויצירת גמישות מובנית לאורך מוט האוכף. שורה תחתונה ה SL6 מציגים ביצועי קצה = מהירות הודות לגאומטריית קומפאקט נוחה מלמעלה ופצצת וואטים יעילת דיווש מלמטה. מערכת 22 הילוכי שימנו 800 Ultegra, המשלבת קראנק מיד-קומפאקט 52/36 וקסטת Easy Going 11-30. מעצורי Shimano Ultegra בתצורת Direct mount k לעצירה חזקה ויעילה יותר, גלגלי Specialized Roval SLX 24 קלים, צמיגי S-Works Turbo 120TPI ממוגנים בסטנדרט התחרותי החדש 700x26mm מוט אוכף קרבון ואוכף Body Geometry Toupe Expert Ge בעל מסילות הטיטניום להגנת תכשיטי הבית + דוושות LOOK Keo Classic 3 - מתנה. TARMAC SL6 EXPERT 2018 - למהירי החלטה...ורכיבה.

מחיר לצרכן: 17495 ₪ מחיר באתר: 13495 ₪ החיסכון שלך: 4000 ₪

VENGE EXPERT ULTEGRA 2015

אופני הקצה האווירודינמיים מדגם ה Expert המתקדם בסדרת 2015 Venge נותן לך יותר מהירות עבור כל וואט רגליים, מקצר לך זמנים בכל מישור וגבעות מתגלגלות, יציב יותר מול רוחוח פנים וצד ובגדל מעניק לרוכבי הכביש חווית רכיבה מושלמת במחיר סופר אטרקטיבי. כאופני כביש אווירודינמיים בעלי אוריינטציה מובהקת לטריאתלון עם אופציה להתקנת קרני כידון אווירודינמיות מצוידים ה Vemge מוט אוכף בעל פרופיל אווירודינמי סימטרי בעל offset של 10 מ"מ - מה שמאפשר את הסטת האוכף בשיעור 20 מ"מ לפנים/לאחור ויוצר וורסטיליות רבה בהתאמת תנוחת רכיבה אווירודינמית. שילדת קרבון FACT 10r משובחת, מזלג FACT קרבון חזק וקליל המעלים את מהמורות האספלט, מערכת הילוכים Shimano Ultegra 11 ,כולל קראנק FSA קרבון מיד-קומפאקט 52/36, גלגלי Fulcrum S4 תחרותיים וצמיגים Specialized Turbo Pro, 700x25 רחבים מהירים, נעימים ובעלי אחיזה מדהימה בכל מזג אוויר. אוכף Specialized Body Geometry Toupé Expert Gel בעל מסילות טיטניום משלימים חבילת רכיבה מהנה, יעילה, אמינה ומשתלמת.

מחיר לצרכן: 17995 ₪ מחיר באתר: 10995 ₪ החיסכון שלך: 7000 ₪