סגור
  • חנות Online
  • Team Matzman
  • אופניים
  • ציוד לרוכב
  • אביזרים לאופניים
  • חנויות אופניים
  • עוד במצמן את מרוץ
  • Gift Card
חיפוש
סינונים

CADET נעלי רכיבה לנשים - כשיופי רוכב עם אופי...

מפרט טכני
סוגי נעליים נעלי רכיבה דו שימושיות
מגדר נשים
invisible

גפת נעל ה- Specialized Cadet לנשים משלבת עור קל משקל וחזק ורשת נידוף Micromatrix נושמת, צפופה וגמישה המצטיינת בעמידות בפני שפשופים וקריעה ואינה סופגת מים. ריפוד היקפי חובק ומגן הקרסול ומגן עליו. מערכת הרכיסה מצויידת שרוכי Lacelock הנשרכים בקלות ואינם נפתחים שלא במתכוון, לשונית רשת אוורור קדמית, מחזירי אור המוטבעים בצדי הגפה להבלטת נראות הרוכב ומיגוני בהונות ועקב היקפיים משלימים חבילת מיגון יעילה ונוחה בכל תנאי הרכיבה.

בהשוואה לנעלי הגברים, מותאמות נעלי רכיבה לנשים Cadet לכף הרגל הנשית על ידי נפח פנימי הקטן ב- 20% מנפח נעלי גברים במידה דומה. עקב נעל הנשים חובק את עקב כף הרגל בחביקה צרה ונמוכה יותר ועל ידי כך מאפשר לרוכבת לדווש באופן יעיל ונוח ללא תנועה מיותרת של כף הרגל בתוך הנעל והנעל אף קלה יותר בעשרות גרמים בהשוואה לנעלי גברים במידות דומות.

 

נעלי רכיבה דו שימושיות לגברים ולנשים

 

סוליית הביניים של ה- Cadet לנשים מבשרת רמה מעודכנת של נוחות הליכה מפנקת לצד יעילות דיווש משודרגת בהשוואה לנעליים דו שימושיות אחרות. שכבת ה- EVA בסוליה מעניקה לנעל את רכות ההליכה, היציבות ופיזור המשקל הנחוצים בעת הירידה מהאופניים, כמו גם במהלך רכיבה טכנית, בעוד שבזמן דיווש לוחית הקשחה העשויה פלסטיק/ניילון קשיח Lollipop המושתלת באיזור חיבור הקליטה לדוושה מבטיחה ניצול מרבי של האנרגיה המושקעת בהנעת האופניים.

 

סוליית הביניים של נעלי הרכיבה Cadet

  • אינדקס הקשיחות של הנעל עומד על דרגה 4, קשיח ויעיל דיווש יותר בהשוואה לדגם ה- Taho ורך ונעים יותר להליכה בהשוואה לדגמי נעלי השטח הקשיחות. ליהנות מכל העולמות.

 

הסוליה התחתונה, אשר תוכננה יחד עם צוות פיתוח צמיגי השטח של Specialized, עשויה גומי קשיח ועמיד המספק אחיזה מצויינת גם בעת ירידה מהאופניים והליכה על שטח מסולע, בוצי או חולי, ומצוידת צלעות דריכה במרכז הסוליה המונעות החלקה על סלעים. פתחי איוורור וניקוז בסוליה, מבטיחים רכיבה קרירה, נעימה ויבשה בכל עונות השנה. חיבור הקליט לסוליה קל ופשוט וממוקם כך שניתן להתחבר בלי "לחפש" את מיקום הקליט בסוליה, בד בבד עם כך שניתן להתהלך עם הנעל ללא חשש חיכוך של הקליט על משטח ההליכה, על הקרקע, האספלט, הגרניט פורצלן או הפרקט. הנעל מתאימה לכל קליט בעל 2 ברגי חיבור לסוליה.

 

 

הסולייה התחתונה של נעלי הרכיבה Cadetכבדה בטכנולוגיות, קלה על המשקל ! נעלי רכיבה לנשים Specialized Cadet שוקלת 300 גרם בלבד לנעל במידה 39.

 

נעלי רכיבה לנשים הדו שימושיות מדגם Specialized Cadet, מציגות את השילוב המוצלח ביותר של נוחות של נעל ספורט ויעילות דיווש של נעל רכיבה בנעל חדשה, חכמה וקלה מתמיד, המצויידת בטכנולוגיות הנוחות והיעילות המתקדמות ביותר לרוכבת המעוניינת בנעלי רכיבה שאפשר ללכת איתן בשטח... בעיר... לקפה או למשרד.
יצרן: SPECIALIZED

אהבת?נשמח אם תשתף


מפרט טכני
סוגי נעליים נעלי רכיבה דו שימושיות
מגדר נשים