סגור
  • חנות Online
  • Team Matzman
  • אופניים
  • ציוד לרוכב
  • אביזרים לאופניים
  • חנויות אופניים
  • עוד במצמן את מרוץ
  • Gift Card
חיפוש
סינונים

AXIOM

המשאבות לכל החיים

במבחר המוצרים הענק העומד לבחירת רוכבי האופניים, שמור למשאבות מקום של כבוד בהיותן  ציוד של "להיות או לא להיות... תקוע בשטח על הג'אנט".  לשם כך משאבה איכותית עונה על מספר דרישות:

בניית לחץ ונפח אוויר:
בניית לחץ אוויר High Pressure המתאים לצמיגים. שטח: בין 12 ל- 50PSI. כביש: מ- 110 עד 160 ואף 240 PSI.
בניית נפח אוויר High Volume גדול בצמיגי שטח וקטן בצמיגי כביש.
משאבה טובה תגיע ליעדי לחץ ונפח אוויר אלה בקלות, בתנועה חלקה ומהירה.

נוחות תפעול: 

ידית ניפוח: פעולת ניפוח קלה ומהירה מושגת ע"י מבנה ארגונומי מותאם כף יד וזווית עבודה נוחה של ידית הניפוח ביחס לגוף המשאבהידית T  (ניצבת) ארגונומית תהיה נוחה וקלה  יותר לשימוש מאשר ידית בזווית "לאורך" גוף המשאבה בזווית היוצרת מאמץ להחזיק את המשאבה ולנפח באותו מצב.

משאבת מיני בעלת רגלית נשלפת למצב עמידהתהיה נוחה יותר משמעותית לעבודה מאשר משאבה שמחזיקים באוויר ויש להשקיע בה אנרגיה וכוח בהתנגדות לפעולת הניפוח –ומה גם שכח יתר עלול אף להזיק לראש וונטיל פרסטה (צרפתי) דק.
יעילות אחיזה – כפפות רטובות מזיעה, מים ובוץ בחורף ואבק בקיץ גורמים להחלקת כפות היד מ-ידית הניפוח מצד אחד של המשאבה ומבסיס האחיזה בקצה השני של המשאבה. במשאבות axiom משטחי האחיזה והתמיכה של המשאבה בכף היד מצופים פסי אחיזה בטקסטורה מחוספסת המאפשרים אחיזה יציבה תוך הפעלת כוח נוחה ללא החלקה בכל תנאי מזג האוויר.
ראש ניפוח וורסטילי -  לסוגי וונטילים שונים: מעבר להתאמה לסוגי וונטילים שונים. ראש ניפח איכותי מאפשר חיבור קל ופשוט לוונטיל, ללא צורך בהפעלת כחח  יתר בהידוק על ראש הוונטיל.

משקל קל ומימדים קומפקטיים:
משאבות המיני של axiom ניתנות להתקנה על שלדת האופניים ולאחסון קל ונוח בכיסי חולצות הרכיבה.
ממדיהם הקומפקטיים מבטיחים קלות נשיאה שאינה מורגשת בחולצה, על השלדה או בתיק הרכיבה.

עמידות ואמינות :
משאבה טובה חייבת להיות עמידה בפני טלטולים, שריטות, מכות ועיוותים כתוצאה ממשקל וחשיפה לחום.
במשאבות axiom נעשה שימוש בגופי ובוכנות ניפוח העשויים אלומיניום מסדרת 6063  וציפוי ניקל, העמידים בהרבה מכל סוגי האלומיניום המוכרים בשוק המשאבות.
נוסך על כך – המכלולים הפנימיים במשאבות axiom  עשויים פלסטיק וטפלון על מנת למנוע מגע "מתכת במתכת" העלולים ליצר חום הגורם לפגמים ועיוותים בגוף המשאבה ובחלקים הפנימיים.
ייתכן שזה נשמע פחות "ירוק ואקולוגי"...אך העובדה כי חלקי הפלסטיק של משאבות axiom עשויים פלסטיק לא ממוחזר ה עמיד יותר מפני עיוותים - מעניקה למשאבה חיי מוצר ארוכים מאוד ומונעת השלכת המשאבה לפח לאחר תקופה קצרה בהרבה בהשוואה למשאבות אחרות שאינן בנויות מחומרים דומים.

בקרת לחץ אוויר

מד לחץ אוויר אינטגרלי הוא אלמנט מומלץ במשאבה. מד לחץ יעיל יהיה כזה הניתן לראותו בקלות בכל זווית בה אנו מתפעלים את המשאבה. בדגם משאבת המיני axiom DOMINATEAIR G120 למשל - ניתן לכוון ולכייל את מד לחץ האוויר בקלות באופן עצמאי – וע"י כך להאריך את עבודתה המדויקת של המשאבה בקלות ולאורך זמן.

אחריות:

כל משאבות axiom נהנות מאחריות יצרן לכל החיים כנגד פגמי ייצור.

תצוגה