סגור
  • חנות Online
  • Team Matzman
  • אופניים
  • ציוד לרוכב
  • אביזרים לאופניים
  • חנויות אופניים
  • עוד במצמן את מרוץ
  • Gift Card
חיפוש
סינונים

TACTIC - קסדת Cross Country Trail + הגנת עורף משופרת

מפרט טכני
מגדר גברים
invisible

ה- Tactic, קסדת ה-  XC Trail של ענק האופניים Specialized מציגה טכנולוגיות חדישות העונות לדרישות הרוכבים התחרותיים/ טכניים שמנשנשים טעימות All Mountain לייט ומעוניינים בקסדה קלה, בעלת הגנה היקפית משופרת באיזור העורף ומעניקה מיגון מעולה, אוורור ונוחות ב - 295 גרם בלבד.

 

מיגון

קסדות Specialized עונות לתקני המיגון העולמיים ( CPSC, CE, AS/NZS ) ובנוסף להם גם לסטנדרט תקן Snell, התקן האמריקני המחמיר בעולם לקסדות רכב דו גלגלי. 

היתרון הבולט ביותר בקסדות ה- Tactic - מעטפת היקפית "עמוקה" יותר של איזור העורף וגזע המוח בעיצוב המושאל מדגם ה- Vice (מקטגוריית ה- All Mountain) בדגם "לייט" 
קל משקל עבור רוכבי הקרוס קאונטרי.
 

 

"A solid, reliable helmet for all mountain bike riders"

  קיראו את מבחן המוצר במגזין האינטרנט BikeRadar    

טכנולוגיות מיגון / נוחות

תיאור הטכנולוגיה

 

4th Demension Cooling

טכנולוגית ה- 4th demension  של ה - Tactic מתחילה ב 28 פתחי אוורור המזרימים אוויר ישירות לתעלות עמוקות העוטפות את ראש הרוכב בתוך הקסדה,  כך מתרחשת זרימת אוויר קבועה סביב לקרקפת מכל הצדדים המעניקה גם קירור, לא רק איוורור.  

 

מצחיה אינטגרלית נשלפת מעניקה הגנה נגד סינוור, גשם, או צמחיה ללא חשש ניתוק.

   

אביזרים לאופניים - קסדות

Head Set SL 
מנגנון רכיסה פנימי


מנגנון ה- Head Set SL מאפשר 4 מצבי התאמת גובה מעל ראש הרוכב, חובק את כל היקף הראש והעורף (לא רק את החלק האחורי בלבד) ומאפשר לרוכב להתאים את חביקת תפס הראש בצורה נוחה ופשוטה גם תוך כדי רכיבה ואפילו עם כפפות "אצבע מלאה" וללא חשש הידוק חזק מדי

 

 

רצועות

DryLite 4X

 

 

רצועות הרכיסה החדשות בקסדות Specialized שוקלות כרבע ממשקל רצועות קסדות יצרנים אחרים ועשויות ניילון DryLite שאינו מתרחב בתנאי לחות, אינו נדבק לפנים או מתקשה אחרי רכיבה ומצטיין בדחיית מים, זיעה וריח רע - פטנט המעניק נוחות ואוורור ברכיבה בכל תנאי מזג האוויר... ולאחריה, בבית... על האופניים בסלון.

  

 

U-Turn 

אבזמים קלי פתיחה מאפשרים כיוונון רכיסת רצועות נוח ומהיר תוך כדי תנועה - גם עם כפפות מלאות.

  

 

 

קסדת Cross Country Trail משתלמת המצויידת בטכנולוגיות קסדות הקצה של Specialized, עיצוב אווירודינמי, הגנה היקפית משופרת ו- 28 פתחי איוורור בפחות מ- 300 גרם בלבד.
יצרן: SPECIALIZED

אהבת?נשמח אם תשתף


מפרט טכני
מגדר גברים