סגור
  • חנות Online
  • Team Matzman
  • אופניים
  • ציוד לרוכב
  • אביזרים לאופניים
  • חנויות אופניים
  • עוד במצמן את מרוץ
  • Gift Card
חיפוש
סינונים

VICE - קסדת All Mountain ממוגנת וקלה

מפרט טכני
מגדר גברים
invisible

קסדת ה- All mountain של ענק האופניים Specialized מציגה טכנולוגיות חדישות העונות לדרישות All mountain אגרסיביות - מיגון מעולה, אוורור בכל מזג אוויר ונוחות מרבית, ב- 304 גרם של שלמות.

 

מיגון

קסדות Specialized עונות לתקני המיגון העולמיים ( CPSC, CE, AS/NZS ) ובנוסף להם גם לסטנדרט תקן Snell , התקן האמריקני המחמיר בעולם לקסדות רכב דו גלגלי.

מעבר לכך שגוף ה- 
Vice חובק את תחתית העורף ואזור גזע המוח - הטכנולוגיה הנסתרת מן העין היא שעושה את העבודה. 
 

 

כנסו לדף המפרט הטכנולוגי של קסדת ה- Vice ותבינו מדוע רוכבי All Mountain רבים בחרו בה כשומרת הראש שלהם בשטח.

 

 

 

גם המגזינים המובילים מתרשמים מה- Vice :

 

 

 

"... extra protection from everyday wear and tear"

 

  מבחן המוצר במגזין האינטרנט BikeRadar   לא עושה חשבון, ומשבח.

 

 

 

 

 

 

טכנולוגיות מיגון / נוחות

תיאור הטכנולוגיה

 

Dual Density

טכנולוגית עובי דופן וצפיפות חומר גדולים יותר בצידי הקסדה מעניקה לראש הרוכב מיגון מעולה בדיוק באותם אזורים בהם עלולה הקסדה לספוג חבטות - בשטח או בכביש.
          

אביזרים לאופניים - קסדות

Kevlar

Inner Matrix

רשת קורי ה- קוולר מחוזקת הקרבון, הייחודית ל- Specialized מוסתרת בתוך גוף הקסדה ושומרת על שלמות גוף הקסדה היצוק סביבה.

 

בזמן התרסקות, חלילה, מונעת הרשת את שבירת הקסדה לפיסות העלולות להינתק כתוצאה מהאימפקט בזמן מכה, בעוד קורי הקוולר סופגים את הזעזוע.

 
           

4th Demension Cooling

טכנולוגיית ה- 4th demension  של ה - Vice כוללת 30 פתחי אוורור ה מאפשרות זרימת אוויר ישירה אל תוך תעלות עמוקות העוטפות את ראש הרוכב בתוך הקסדה,  טכנולוגיה זו מאפשרת מאפשרת זרימת אוויר קבועה סביב לקרקפת מכל הצדדים ומעניקה גם קירור, לא רק איוורור.   

 

 

 

מצחיית הקסדה מוצמדת לגוף הקסדה באופן מאסיבי באמצעות ברגיי אלומיניום – על מנת למנוע תזוזות ונפילות במהלך קפיצות ורכיבה אגרסיבית. 

 
          

         

אביזרים לאופניים - קסדות

 HeadSet SL

מנגנון ה- Head set SL  החובק את כל היקף הראש והעורף (לא רק את החלק האחורי בלבד)מאפשר לרוכב להתאים את חביקת תפס הראש בצורה נוחה ופשוטה גם תוך כדי רכיבה ואפילו עם כפפות "אצבע מלאה" וללא חשש הידוק חזק מדי.

רצועת מעטפת הראש ניתנת להתאמה מושלמת לראש הרוכב הודות ל- 4 נקודות עיגון לגוף הקסדה המאפשרות כוונון לגובה בתוך הקסדה .

 

 

 

 

 


בנוסף, כפי שנראה באיור משמאל לנקודה B - מנגנון חביקת הראש אינו צמוד לגוף הקסדה  אלא משאיר מרווח זרימת אוויר הנכנס בפתחי האיוורור הקדמיים סביב מצח הרוכב לקירור מושלם.

 

 
               

רצועות

DryLite 4X

 

 

רצועות הרכיסה החדשות בקסדות Specialized שוקלות כרבע ממשקל רצועות קסדות יצרנים אחרים ועשויות ניילון DryLite שאינו מתרחב בתנאי לחות, אינו נדבק לפנים או מתקשה אחרי רכיבה ומצטיין בדחיית מים, זיעה וריח רע - פטנט המעניק נוחות ואוורור ברכיבה בכל תנאי מזג האוויר... ולאחריה, בבית... על האופניים בסלון.

  

 

In Strap

מיקום רצועת רכיסת הקסדה בתוך דפנות הקסדה (ולא בתוך חלל הקסדה תוך מגע בעור) מונע מגע מיותר של הרצועה עם פני הרוכב ומאפשר הידוק נוח ללא גירויים.

 

 

קסדת ה- All mountain של ענק האופניים Specialized מציגה טכנולוגיות חדישות העונות לדרישות All mountain אגרסיביות - מיגון מעולה, אוורור בכל מזג אוויר ונוחות מרבית, ב- 304 גרם של שלמות.
יצרן: SPECIALIZED

אהבת?נשמח אם תשתף


מפרט טכני
מגדר גברים