סגור
  • חנות Online
  • Team Matzman
  • אופניים
  • ציוד לרוכב
  • אביזרים לאופניים
  • חנויות אופניים
  • עוד במצמן את מרוץ
  • Gift Card
חיפוש
סינונים

כפיות דו שימושיות להורדת והרכבת צמיג מהירה

invisible

CRANK BROTHERS - הקוסמים שהמציאו את "מקציפי הביצים", מוכיחים שאין גבול לדמיון ולקריאטיביות, גם בפריטים ובפעולות הפשוטות ביותר לכאורה , מה שהופך את כפיות ה- Speedier החדשות של CB להורדת והרכבת צמיג לפריט חובה למי שעבורם החלפת פנימית היתה עד היום מכה שלא כתובה ב...אצבעות.

 

כפיות ה- Speedier הקומפקטיות להורדת והרכבת צמיג, עושות מה שהרבה כלים אחרים טוענים שגם הם עושים, אלא... ה- Speedier, בדיוק כפי שמעיד עליהן השם - עושות את זה הרבה יותר מהר, הרבה יותר קל... והכי חשוב - לא כואב לעבוד איתן!

כיוון שידית האחיזה שלהן אינה מחליקה תחת עומס ומונעת את צביטת מפרקי האצבעות אל השפיצים או דופן החישוק... בדיוק ברגע בו מופעל הכי הרבה כח על כלי אחר, קטן ולא נוח.

 

ה- Speedier הארגונומיות, מעוצבות כך שכל צד שלהן מבצע פעולה שונה ואפקטיבית.

בקצה אחד של הכלי, בעל כיתוב ה- Remove - מצויה לשונית שטוחה ומעוגלת לוחצת את דופן הצמיג ביעילות ו"מקלפת" אותו מדופן החישוק, בעוד הקצה השני של הכלי, בעל הכיתוב Install לופת היטב את דופן החישוק ו"מושיב" את דופן הצמיג במקומה המדויק בתוך החישוק.

 

עיצוב חדשני זה של מסגרת מגן סגורה לאצבעות, מאפשר לטפל בצמיגים קשים וסוררים על גבי חישוקים עבי דופן הודות לעיצוב הגאוני בפשטותו של הכלי - במבנה בעל תושבות אחיזה לאצבעות, המונע פגיעה כואבת של מפרקי האצבעות בחישוק, ומאפשר בעת הצורך גם הפעלת כוח רב בנוחות גם מול הצמיגים העיקשים ביותר, ובמיוחד בחורף הקר. בין אם אתה רוכב מסוקס ובין אם את רוכבת מטופחת שרק אתמול הקפדת בפרנצ' מושקע.

 

כמו שאמרנו... אם אתם שייכים לזרם שעבורו פאנצ'ר הוא אמנם עניין קטן-אבל-מה-זה-מעצבן, כפיות ה- Speedier הופכות את העניין לפשוט לתפעול ולא פחות חשוב... יסחטו קריאות התפעלות נוכח המיומנות והמהירות שתפגינו בתפעול. יותר מהר, יותר קל ובלי אצבעות כחולות.

 

תכונות / מחיר:

28 גרם של פלסטיק סופר קשיח,
14.4 ס"מ קומפקטיים המתיישבים בקלות בכל מקום, 
                                      וכל זה ב 39 ש"ח בלבד של שקט בתיק או בכיס.

 

Crankbrothers Speedier Lever from Bike magazine on Vimeo.

 

 

יצרן: CRANK BROTHERS

אהבת?נשמח אם תשתף