סגור
  • חנות Online
  • Team Matzman
  • אופניים
  • ציוד לרוכב
  • אביזרים לאופניים
  • חנויות אופניים
  • עוד במצמן את מרוץ
  • Gift Card
חיפוש
סינונים
מפרט טכני
קסדות לילדים מגיל 7-8 ומעלה
invisible

ה- Flash, קסדת ה- XC של ענק האופניים Specialized מאפשרת לרוכבים הצעירים לרכוב בביטחון עם תקן הבטיחות Snell המחמיר בעולם.

 

מיגון קסדות Specialized עונות לתקני המיגון העולמיים ( CPSC, CE, AS/NZS ).בנוסף לתקני הבטיחות הנ"ל ה- Align היא מהקסדות היחידות מבעולם העומדת בתקן , התקן האמריקני המחמיר בעולם לקסדות רכב דו גלגלי.

טכנולוגיות מיגון / נוחות

תיאור הטכנולוגיה

 

תקן המיגון המתקדם בעולם
לקסדות רכב דו גלגלי

בנוסף לתקני הבטיחות הנ"ל ה- Align היא מהקסדות היחידות מעולם העומדת בתקן Snell - תקן הבטיחות האמריקני המחמיר בעולם לקסדות רכב דו גלגלי. 

 

4th Demension Cooling

טכנולוגית ה- 4th demension של ה - Align מתחילה ב-28 פתחי אוורור המזרימים אוויר ישירות לתעלות עמוקות העוטפות את ראש הרוכב בתוך הקסדה,  כך מתרחשת זרימת אוויר קבועה סביב לקרקפת מכל הצדדים המעניקה גם קירור, לא רק איוורור.  

 

 

מצחיה אינטגרלית נשלפת מעניקה הגנה נגד סינוור, גשם, או צמחיה ללא חשש ניתוק.

    אביזרים לאופניים - קסדות

Head Set SX 

מנגנון רכיסה פנימי

 
מנגנון ה- Head Set SX מאפשר לרוכב להתאים את חביקת תפס הראש בצורה נוחה ופשוטה גם תוך כדי רכיבה  - אפילו עם כפפות "אצבע מלאה" וללא חשש הידוק חזק מדי

 

 

 

רצועות

DryLite 4X

ומצליבי רצועות

Tri Fix

רצועות הרכיסה החדשות בקסדות Specialized שוקלות כרבע ממשקל רצועות קסדות יצרנים אחרים ועשויות ניילון DryLite שאינו מתרחב בתנאי לחות, אינו נדבק לפנים או מתקשה אחרי רכיבה ומצטיין בדחיית מים, זיעה וריח רע - פטנט המעניק נוחות ואוורור ברכיבה בכל תנאי מזג האוויר... ולאחריה, בבית... על האופניים בסלון.

 

רצועות ה- Prevail מוצלבות זו לזו על ידי מחברי הצלבה בעלי מפתח רחב המונעים מגע לא רצוי באוזן ו- "מושיבים" את הרצועות באופן מושלם על הלחיים, גם במהלך הרכיבה.

 

 

 

קסדת XC לילדים ונוער (8-11 שנה) משתלמת המצויידת בטכנולוגיות המיגון, הנוחות והאווירודינמיות של Specialized עם תקן הבטיחות Snell המחמיר בעולם
יצרן: SPECIALIZED

אהבת?נשמח אם תשתף


מפרט טכני
קסדות לילדים מגיל 7-8 ומעלה