סגור
  • חנות Online
  • אופניים
  • ציוד לרוכב
  • אביזרים לאופניים
  • חנויות אופניים
  • עוד במצמן את מרוץ
  • Gift Card
חיפוש
סינונים

אודות החברה

 Company English Profile

 

מצמן את מרוץ - רשת האופניים הגדולה בישראל 

החברה, פרי מיזוג שתי חברות האופניים הגדולות בישראל, מובילה את תרבות האופניים בישראל מזה עשרות שנים, עם פתיחת חנות מצמן הראשונה בתל אביב בשנת 1939 וייבוא אופני Raleigh מאנגליה לישראל.

 

לחברה רשת אופניים המשרתת את הציבור הרחב תחת התפיסה העסקית של One Stop Bike Shops אשר מביאה לידי ביטוי את ערכי החברה, את מגוון מוצריה ושירותיה במחירי תחרות חסרי תקדים המשתווים למחירי מוצרים דומים בחו"ל ואף נמוכים מהם.

 

בין מותגי האופניים המיובאים על ידי מצמן את מרוץ ניתן למצוא את יצרני האופניים המובילים בעולם:

Specialized,  Diamondback, Haro, Raleigh

 

ויצרני האביזרים המשלימים המשובחים ביותר -

Specialized, Ritchey, Crank Brothers, Park Tool USA,  Sun Ringle, Hayes, Chris King, Lizard Skin, Thomson, Axion, Adams, Zefal ועוד...

 

מערך השיווק והמכירות של מצמן את מרוץ כולל 19 חנויות רשת מקצועיות, גדולות, המובילות בסטנדרט שירות ומבחר אחיד, עשרות חנויות בעלות חוזה התקשרות אקסלוסיבי לשיווק מוצרי מצמן את מרוץ וכ- 130 נקודות מכירה בכיסוי ארצי וסוכני מכירות ניידים.

 

נתח השוק של חברת מצמן את מרוץ מהווה כ- 30%, ערך גדול משמעותית משאר המתחרים בשוק.

כבישראל, גם בעולם מקומנו לא נפקד - בשנת 2014 זכתה החברה בפרס מפיץ Specialized העצמאי של השנה בעולם ובשנים 2006 ו - 2011 זכינו בתואר המפיץ האירופי המצטיין העצמאי של ענק האופניים האמריקני Specialized וב- 2007 זכו סניפינו בתל אביב וב - ביל"ו בפרס Specialized על עמידה ביעדי מכירות עולמיים לדגמי ה- S-Works היוקרתיים של החברה.

 

Bike Shop
BG Fit - Specialized
מצמן את מרוץ - רשת האופניים הגדולה בישראל - סניף פתח תקווה
מצמן את מרוץ - רשת האופניים הגדולה בישראל - סניף בילו

 

 

מעורבות בקהילה

 

כרשת האופניים הגדולה במדינה גאה מצמן את מרוץ לתמוך ולתרום בפרוייקטים חברתיים ברחבי הארץ, באמצעות תמיכה בגופים בעלי מעורבות עמוקה בקהילה.

חברת מצמן את מרוץ, הרואה בתרומה חברתית ערך חשוב בפעילותה העסקית, תומכת לאורך שנים בעמותות חברתיות שונות כדוגמת עמותת "אתגרים" ותומכת בחוגי אופני יד והטנדם ברחבי הארץ - באופניים, באביזרים ובסיוע טכני.

לדברי אייל ברהמס, מנכ"ל שותף בחברה: "אנו רואים באופניים הרבה מעבר לכלי תחבורה או כייף, בעינינו האופניים הם אמצעי נהדר המגשר על פערים ומחבר בצורה נפלאה בין אוכלוסיות מגוונות ונמשיך לעשות על מנת להנגיש את האופניים לכלל האוכלוסייה".

בנוסף, תומכת מצמן את מרוץ בתוכניות אימוץ לקבוצות רכיבה לנוער ובכל שנה תורמת מאות זוגות אופניים למחלקות ילדים בבתי חולים שונים בארץ במסיבות ראש השנה או חנוכה.

על פעילויות אלה ואחרות הוענק למצמן את מרוץ פרס "גלובס" על מעורבות עסקים בקהילה.

 

אימוץ רוכבים וקבוצות

 

כחברה המאמינה בקידום וטיפוח תרבות האופניים בישראל תומכת רשת מצמן את מרוץ בקביעות בספורטאים בקבוצות מובילות ובוחנת בעניין כל פנייה לתמיכה בעין מקצועית ומפרגנת.

ברוח זו אנו תומכים בקפידה בקבוצת הגליל בשביל אופניים המתאמנת תחת שרביטו של עידו סירקין ואשר מייצגת עבורנו ועבור רבים רוח הספורט, ההתמדה והחתירה להישגים (לא רק במרכז הארץ) הרואים בספורט דרך חיים וגורם קהילתי אזורי מלכד המאגד את העוסקים בו ומוכיח כי יחד, השלם הספורטיבי גדול מסך חלקיו.

 

פעילות במגזר העסקי

 

פריסת השיווק, השירות והיכולת הלוגיסטית של רשת מצמן את מרוץ הופך אותה לבחירה הטבעית עבור החברות המסחריות המובילות בישראל ולספק האופניים B2B הבלעדי במסעות פרסום, קידום מכירות ושיתופי פעולה.

בין לקוחותינו במגזר העסקי, הנהנים משירותינו ומשיתוף פעולה עסקי פורה לאורך השנים נמנים:

 מגה ספורט, Toys R Us וחברות נוספות המובילות במשק.

 

החזון - "אמרת אופניים, אמרת מצמן את מרוץ"

 

מצמן את מרוץ - רשת האופניים הגדולה בישראל

רשת מצמן את מרוץ מתחייבת להמשיך לעשות כל מאמץ על מנת להפוך את תרבות האופניים בישראל לנחלת הציבור הרחב באמצעות מבחר מוצרים גדול ואיכותי לכל כיס ותקציב, שירות מקצועי ומעורבות קהילתית.

 

 

 

נשמח לראות גם אתכם בין לקוחותינו המרוצים.