סגור
  • חנות Online
  • אופניים
  • ציוד לרוכב
  • אביזרים לאופניים
  • חנויות אופניים
  • עוד במצמן את מרוץ
  • Gift Card
חיפוש
סינונים
מפרט טכני
מגדר גברים
invisible

"טור דה פראנס 2008" - קאדל אוונס, הרוכב המוביל את הטור, עושה פילינג אספלט קר ב- 60 קמ"ש ודופק את הראש על אי תנועה. ..אם לא היתה לו קסדת Specialized S-Works  על הראש הוא לא היה ממשיך יום למחרת עם החולצה הצהובה.

 

יש אולי עוד קסדות קצה נוחות, קלות ומעוצבות. אבל עם ה- S-Works תרגישו הכי בטוח לטוס.  

 

S-Works  קסדת הפרימיום של Specialized היא קסדת קצה קלה המצויידת בטכנולוגיות מיגון , נוחות מפנקת, איוורור ואווירודינמיות שאין להן מתחרים - ב 245 גרם בלבד.

 

 

    

 

 

                               "amazingly light and unbelievably comfy"

  מבחן המוצר במגזין האינטרנט BikeRadar        

 

 

טכנולוגיות מיגון / נוחות

תיאור הטכנולוגיה

 

Dual Density

טכנולוגית עובי דופן וצפיפות חומר גדולים יותר בצידי הקסדה מעניקה לראש הרוכב מיגון מעולה בדיוק באותם אזורים בהם עלולה הקסדה לספוג חבטות - בשטח או בכביש.

אביזרים לאופניים - קסדות

Kevlar

Inner Matrix

רשת קורי ה- קוולר מחוזקת הקרבון, הייחודית ל- Specialized מוסתרת בתוך גוף הקסדה ושומרת על שלמות גוף הקסדה היצוק סביבה.

 

בזמן התרסקות, חלילה, מונעת הרשת את שבירת הקסדה לפיסות העלולות להינתק כתוצאה מהאימפקט בזמן מכה, בעוד קורי הקוולר סופגים את הזעזוע.

אביזרים לאופניים - קסדות

4th Demension Cooling

בקסדת Specialized האוויר נכנס פנימה דרך כונסי אוורור גדולים מלפנים, ממשיך לנוע כמערבולת קירור בתעלות עמוקות סביב ראש הרוכב ומפנה חום ולחות עד ליציאות האוויר מאחור. כך מתאפשר גם קירור, לא רק אוורור.

 

אביזרים לאופניים - קסדות

PRO FIT 360

מנגנון ה- Pro Fit 360 חובק את כל היקף הראש (לא רק את החלק האחורי בלבד)מאפשר לרוכב להתאים את חביקת תפס הראש בצורה נוחה ופשוטה ואפילו עם כפפות "אצבע מלאה" - ללא חשש הידוק חזק מדי.


בנוסף כפי שנראה באיור משמאל בין הנקודות A ו B - מנגנון חביקת הראש אינו צמוד לגוף הקסדה  אלא משאיר מרווח זרימת אוויר הנכנס בפתחי האיוורור הקדמיים סביב מצח הרוכב לקירור מושלם.

 

 

רצועות

DryLite 4X

ומצליבי רצועות

Tri Fix

רצועות הרכיסה החדשות בקסדות Specialized שוקלות כרבע ממשקל רצועות קסדות יצרנים אחרים ועשויות ניילון DryLite שאינו מתרחב בתנאי לחות, אינו נדבק לפנים או מתקשה אחרי רכיבה ומצטיין בדחיית מים, זיעה וריח רע - פטנט המעניק נוחות ואוורור ברכיבה בכל תנאי מזג האוויר... ולאחריה, בבית... על האופניים בסלון.

 

רצועות ה- Prevail מוצלבות זו לזו על ידי מחברי הצלבה בעלי מפתח רחב המונעים מגע לא רצוי באוזן ו- "מושיבים" את הרצועות באופן מושלם על הלחיים, גם במהלך הרכיבה.

 

 

In Strap

מיקום רצועת רכיסת הקסדה בתוך דפנות הקסדה (ולא בתוך חלל הקסדה תוך מגע בעור) מונע מגע מיותר של הרצועה עם פני הרוכב ומאפשר הידוק נוח ללא גירויים.

 

 

 

 

צבעים נוספים בסדרה

 

 

 שחור

אדום מט

כסף

לבן

 

קסדת ה-"טור" המיתולוגית של Specialized מאווררת ת'ראש עם 30 פתחי איוורור טחונה בטכנולוגיות מצילות חיים ושוקלת 245 גרם בלבד.
יצרן: SPECIALIZED

אהבת?נשמח אם תשתף


 

צבעים נוספים בסדרה

 

 

 שחור

אדום מט

כסף

לבן

 

מפרט טכני
מגדר גברים