סגור
  • חנות Online
  • Team Matzman
  • אופניים
  • ציוד לרוכב
  • אביזרים לאופניים
  • חנויות אופניים
  • עוד במצמן את מרוץ
  • Gift Card
חיפוש
סינונים
invisible

טכנולוגיות מיגון / נוחות

תיאור הטכנולוגיה

 

Dual Density

טכנולוגית עובי דופן וצפיפות חומר גדולים יותר בצידי הקסדה מעניקה לראש הרוכב מיגון מעולה בדיוק באותם אזורים בהם עלולה הקסדה לספוג חבטות - בשטח או בכביש.

אביזרים לאופניים - קסדות

Kevlar

Inner Matrix

רשת קורי ה- קוולר מחוזקת הקרבון, הייחודית ל- Specialized מוסתרת בתוך גוף הקסדה ושומרת על שלמות גוף הקסדה היצוק סביבה.

 

בזמן התרסקות, חלילה, מונעת הרשת את שבירת הקסדה לפיסות העלולות להינתק כתוצאה מהאימפקט בזמן מכה, בעוד קורי הקוולר סופגים את הזעזוע.

אביזרים לאופניים - קסדות

4th Demension Cooling

בקסדת Specialized האוויר נכנס פנימה דרך כונסי אוורור גדולים מלפנים, ממשיך לנוע כמערבולת קירור בתעלות עמוקות סביב ראש הרוכב ומפנה חום ולחות עד ליציאות האוויר מאחור. כך מתאפשר גם קירור, לא רק אוורור.

 

בדגם ה- Prevail - נוספו זוג כונסי אוויר בצידי הקסדה, המעניקים משמעות חדשה למושג איוורור טוטאלי.

אביזרים לאופניים - קסדות

MindSet

מנגנון ה- MindSet עם מתפס ה- Head set SL חובק את כל היקף הראש (לא רק את החלק האחורי בלבד)מאפשר לרוכב להתאים את חביקת תפס הראש בצורה נוחה ופשוטה גם תוך כדי רכיבה ואפילו עם כפפות "אצבע מלאה" וללא חשש הידוק חזק מדי.


בנוסף כפי שנראה באיור משמאל בין הנקודות A ו B - מנגנון חביקת הראש אינו צמוד לגוף הקסדה  אלא משאיר מרווח זרימת אוויר הנכנס בפתחי האיוורור הקדמיים סביב מצח הרוכב לקירור מושלם.

 

אביזרים לאופניים - קסדות

רצועות

DryLite 4X

ומצליבי רצועות

Tri Fix

רצועות הרכיסה החדשות בקסדות Specialized שוקלות כרבע ממשקל רצועות קסדות יצרנים אחרים ועשויות ניילון DryLite שאינו מתרחב בתנאי לחות, אינו נדבק לפנים או מתקשה אחרי רכיבה ומצטיין בדחיית מים, זיעה וריח רע - פטנט המעניק נוחות ואוורור ברכיבה בכל תנאי מזג האוויר... ולאחריה, בבית... על האופניים בסלון.

 

רצועות ה- Prevail מוצלבות זו לזו על ידי מחברי הצלבה בעלי מפתח רחב המונעים מגע לא רצוי באוזן ו- "מושיבים" את הרצועות באופן מושלם על הלחיים, גם במהלך הרכיבה.

 

 

 

In Strap

מיקום רצועת רכיסת הקסדה בתוך דפנות הקסדה (ולא בתוך חלל הקסדה תוך מגע בעור) מונע מגע מיותר של הרצועה עם פני הרוכב ומאפשר הידוק נוח ללא גירויים.

 

 

 

צבעים נוספים בסדרה

 

 
 

 שחור

כחול

צהוב זוהר

אדום/לבן

 

לבן

 
יצרן: SPECIALIZED

אהבת?נשמח אם תשתף


 

צבעים נוספים בסדרה

 

 
 

 שחור

כחול

צהוב זוהר

אדום/לבן

 

לבן